جنایاتی با شعار پاکی!

جرمی هست بنام «جنایت علیه بشریت». وقتی این اصطلاح را می‌شنویم، جنایاتی مثل شکنجه، بردگی، جنگ، کشتار و چیزهایی از این قبیل به ذهن‌مان خطور می‌کند. اما جنایات دیگری که بر علیه یک ملت روا می‌شود را چه کنیم؟!

وقتی عده‌ای بنام پاکی و بنام مستضعین و با شعار ساده‌زیستی، آرا را جلب می‌کنند و وقتی بر سر کار آمدند حق عمومی جامعه را به تاراج می‌برند، یا با سوءمدیریت باعث عقب‌گرد همه جانبه یک کشور در تمام سطوح می‌شوند، و با اینکه درآمدهای عمده کشور در دوره‌شان در بالاترین حد ممکن بود، شکاف طبقاتی را به حد اعلا می‌رسانند، آیا مرتکب جنایت علیه بشریت نشده‌اند؟!

آیا روا نیست که ایشان و حامیان‌شان در محضر مردم پاسخگو باشند بجای آن‌که آزادانه بگردند و باز هم با عوامفریبی قصد لاف زدن کنند؟!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۳ دیدگاه برای “جنایاتی با شعار پاکی!”

  1. البته شکی در جنایت دوستان عزیز در زمان مدیریتشون نیست ولی وقتی بشریت ( ملت شریف ایران) فردی رو انتخاب می کنه تا علیه خودش دست به جنایت بزنه و البته مقابله ای هم با این جنایت نمی کنه و حاضر به پرداخت کوچکترین هزینه ای نیست، واقعا باید به چه کسی خرده گرفت؟
    نهاد مردمی جلوگیری از نادان محوری…

    1. در تاریخ سرزمین‌مان، از این فراز و فرودها زیاد داشتیم! بی‌تدبیری برخی شاهان و فرمانروایان گذشته. اما تلخ‌تر از همه آنست که مهر دموکراسی بر پیشانی چنین جنایتی خورده باشد

      البته بنده با اصطلاح جنایت موافق نیستم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.