وردپرس فارسی، مچکریم!

wp-persian

این روزها که همه در تب و تاب پرداختن به وبلاگ‌ها هستیم، لازم است تا یادی هم از افرادی کنیم که با تلاش‌های‌شان موجب می‌شوند تا وبلاگ‌نویسی برای همه راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر شود.

یکی از بهترین و پرتلاش‌ترین تیم‌های پشتیبانی که بدون هیچ چشمداشتی برای وبلاگستان فارسی زحمت می‌کشند تیم وردپرس فارسی است که همواره سعی می‌کند تا وبلاگ‌های فارسی‌زبانی که بر WordPress میزبانی می‌شوند بخوبی از زبان فارسی پشتیبانی کنند و کاربران‌شان دغدغه تبدیل زبان را نداشته باشند.

علاوه بر ارائه سریع نسخه فارسی‌شده بروزرسانی‌های وردپرس، یکی از کارهای خوب این گروه افزونه جدید و اصلاح شده WP-Jalali است که حالا خیلی از مشکلات نسخه‌های قبلی از جمله مصرف بالای منابع سیستمی را ندارد و گزینه‌های بسیاری به بخش تنظیماتش اضافه شده.

حالا بعد از سال‌ها استفاده از وردپرس و محصولات فارسیش، بر خود لازم دانستم از گناهکار، مانی منجمی، رضا معلمی، شرکت زاکروت و سایر عزیزانی که در گروه وردپرس فارسی زحمت می‌کشند، تشکر کنم و به ابشان دست مریزاد بگویم.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۴ دیدگاه برای “وردپرس فارسی، مچکریم!”

  1. سلام و خسته نباشید
    «مچکر» یک لغت غلط و اشتباه است و باید از شکل صحیح آن یعنی «متشکر» استفاده می‌کردید. در وبلاگ ارزشمندی مانند این‌جا ترجیح این است که ریزه‌کاری‌های نوشتاری هم مورد توجه باشند.

    ارادت

    1. البته حق با شماست. اما همانطور که مستحضر هستید شکل “مچکریم” بیشتر بعد از انتخابات دوره یازده، ریاست جمهورى و گسترش شعار “روحانى مچکریم” رواج پیدا کرد، و اینجا هم قصد من اشاره تلویحى به همان نوع تشکر بوده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.