[تبلیغات] بانک نرم افزاری گردو

گردو از چند تا آدم بعلاوه تعدادی کامپیوتر تشکیل شده که سعی میکند در کنار تولید و پخش محصولات نرم افزاری یکسری اطلاعات مفید و لازم را در اختیار کاربران قرار دهد. اطلاعاتی مانند اخبار نرم‌افزارهای جدید، مقالات، معرفی نرم‌افزار و راهنمایی‌های مربوط به نحوه نصب برنامه‌ها.

Gerdoo13_BoxShot

گردو یکی از بزرگترین بانکهای نرم افزاری را در اختیار دارد. هر نرم افزاری را به محض دریافت، همراه با اطلاعاتی همانند توضیحات تخصصی به فارسی و انگلیسی، نوع کرک، حجم CD و یا DVD در کنار بسیاری از اطلاعات دیگر در سایت قرار می دهد.

مهمترین نکته در مورد محصولات گردو گارانتی و خدمات پس از فروش آن است. گردو پاسخگوی سوالات شما و جوابگوی مشکلات شما خواهد بود.

با رفتن به این لینک، وارد بانک گردو می‌شوید. آخرین عنوانهای وارد شده را می توانید ببینید و در عین حال می‌توانید نرم افزار مورد نظر خود را جستجو نمایید. اگر به هر دلیلی نرم افزاری را با جستجو در سایت پیدا نکردید می‌توانید از طریق فرم سفارش و یا تماس مستقیم با گردو موجودیت آن را چک کنید و سفارش بدهید.

گردوی سیزدهم: طوفان تغییرات

گردوی سیزدهم یکی از پرتغییرترین مجوعه‌های گردو نسبت به نسخه‌های پیشین آن است. بسیاری از نرم‌افزارهای موجود در آن برای اولین بار در بین مجموعه‌های نرم‌افزاری در داخل این مجموعه قرار داده شده است. نسخه نهایی و فعال شده برنامه‌هایی همانند آفیس ۲۰۱۳، ویندوز ۸ و ویندوز سرور ۲۰۱۲ ، قرار گرقتن دوبسته آموزشی در داخل مجموعه، جدیدترین نرم‌افزارهای مهندسی همانند Matlab 8.0، اضافه شدن دو عدد دی وی دی نسبت به نسخه قبلی و ارائه بسته گردو در ۲۸ دی وی دی از مهمترین تغییرات این نسخه است که می‌توانید لیست کامل تغییرات و ویژگیها را در این صفحه ببینید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!