گذرگاه تراکنش‌های اینترنتی زرین‌پال

داشتن یک گذرگاه پرداخت آن‌لاین برای ما ایرانی‌ها هنوز کار پر دردسری است. کلی باید دچار کاغذبازی‌های بانک‌ها شد تا بتوان یک درگاه آن‌لاین داشت. تازه پیدا کردن یک کارمند آگاه هم خودش داستان مفصلی است! خیل وقت‌ها حسرت می‌خوریم که کاش می‌شد ما هم حساب کاربری PayPal داشته باشیم تا راحت‌تر بتوانیم داد و ستد‌های اینترنتی‌مان را پیش ببریم. و حالا خوش‌وقتم تا زرین‌پال را بعنوان پاسخی به این حسرت معرفی نمایم!

زرین‌پال سرویسی است که در جهت ارتقا سطح استفاده‌ی هموطنان ایرانی از مزایای تجارت الکترونیک راه افتاده است. در این سرویس امکان انجام تراکنش‌های مالی در بستر اینترنت بصورت ساده فراهم شده است. به کمک آسان پرداز زرین‌پال براحتی می‌توانید وجوه مشتریان اینترنتی‌تان را به حساب کاربری‌تان واریز نمایید و سپس درخواست واریز وجوه به حساب بانکی‌تان در ایران را صادر کنید.

آزمایشگاه زرین‌پال پر است از ماژول‌های درگاه پرداخت برای CMSهای مختلف. اگر کاربر وردپرس هم هستید می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.

همچنین خریداران نیز می‌توانند خرید آنلاین را فارغ از نگرانی‌های گذشته، تجربه نمایند. زرین‌پال به خریداران تضمین تراکنش امن را می‌دهد به طوری که خریدار می‌تواند پس از پرداخت وجه به صورت آنلاین، سرویس یا کالای خود را نیز به صورت آنلاین دریافت نماید و چنانچه پس از پرداخت وجه، سرویس یا کالای سفارش داده شده را از فروشنده دریافت ننمود نسبت به افتتاح تیکت و ایجاد محیط گفتگو میان فروشنده و خریدار اقدام کند. محیط گفتگوی ایجاد شده، تحت نظارت زرین پال میباشد و قضاوت نهایی میان فروشنده و خریدار را سایت زرین پال، بر اساس سیاست امنیت اطلاعات زرین پال و قوانین زرین پال بر عهده خواهد داشت.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۴ دیدگاه برای “گذرگاه تراکنش‌های اینترنتی زرین‌پال”

  1. بازتاب: Linkpad

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.