شمارش معکوس چهارمین جشنواره وب ایران

همان‌گونه مستحضر هستید چهارمین دوره جشنواره وب ایران  با برنامه های متنوع تر از سال‌های پیش در حال برگزاری است. در حال حاضر وب سایت‌های ایرانی در بیش از ۹۰ گروه مختلف در حال رقابت هستند و داوران جشنواره در تلاشند تا برترین‌های امسال را معرفی کنند. اما یک اتفاق خوب در جشنواره امسال این است که کاربران هم می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ی وب‌سایت‌ها در سایت رسمی جشنواره به وبگاه‌های موردنظرشان رای مثبت یا منفی بدهند. برای مثال با مراجعه به این لینک می‌توانید رای‌تان را به بلاگ‌نوشت در چهارمین جشنواره وب ایران ثبت کنید.

قرار شده تا در روز پنجشنبه ۶ بهمن ماه، طی مراسمی در سالن همایش‌های بین المللی رایزن در تهران با حضور بسیاری از چهره های برتر فناوری اطلاعات و وب از برگزیدگان جشنواره وب تقدیر به عمل آید. همچنین در طول این کنفرانس یک روزه، کارگاه‌های آموزشی معتبری از سوی کنسرسیوم وب جهانی (W3C)٬ جشنواره WebbyAward و جهاد دانشگاهی ایران و برخی شرکت‌های معتبر داخلی و بین المللی نیز برگزار خواهد شد، که به نظر من در نوع خودش در ایران بی‌نظیر و فوق‌العاده است.

از بخش‌های جالب دیگر جشنواره، نمایشگاه وب و کتاب جشنواره وب است که در نوع خودشان جالب توجه هستند. به هر حال توصیه می‌کنم اگر اهل وب هستید و به مسایل وب علاقمندید، این جشنواره را از دست ندهید!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!