برترین وبلاگ‌های ایرانی در The Bobs 2011

بالاخره رای‌گیری انتخاب برترین وبلاگ‌های دوئچه‌وله ۲۰۱۱ به پایان رسید و برترین‌ها معرفی شدند. در بین انتخاب داوران The Bobs 2011، نام کانال یوتیوبی ایستاده با مشت تنها نماینده‌ی فارسی‌زبان است که به چشم می‌خورد و توانسته جایزه‌ی بهترین کانال ویدیویی را از آن خود کند. گرچه این کانال به انتخاب مردم، جایگاه پنجمین کانال برتر را به خود اختصاص داده است. اما وبلاگ هفت وحید نیک‌گو، در قسمت “بهترین وبلاگ” توانسته بالاترین رای مردم را در میان یازده کاندیدای بین‌المللی کسب کند تا بدین ترتیب یک وبلاگ ایرانی، در قله قرار گیرد.

در بخش “جایزه‌ی بهترین استفاده از تکنولوژی برای بهبود وضعیت اجتماعی“، بالاترین توانست مقام سوم را از آنِ خودش کند، کمپین بین‌المللی برای لغو مجازات اعدام در ایران هم در بخش “بهترین کمپین‌های اجتماعی” در رده‌ی پنجم قرار گرفته است.

راز سر به مهر که حاوی یادداشت‌های محمد معینی است، مقام سوم بخش “گزارش‌گران بدون مرز” و بنیاد توانا مقام پنجم قسمت “حقوق بشر” را به انتخاب مردم از آن خود کرده‌اند.

نتیجه‌ی نهایی آرای مردم به یازده وبلاگ بخش “بلاگ‌های فارسی زبان” دوئچه‌وله‌ی ۲۰۱۱ نیز به شرح ذیل می‌باشد:

۱-در قند قزل آلا – ۲-هفت – ۳-مجمع دیوانگان – ۴-دست‌نوشته‌ها – ۵-راز سربه‌مهر – ۶-خارخاسک هفت‌دنده – ۷-باران – ۸-آهو نمی‌شوی به این جست‌و‌خیز گوسپند – ۹-مریم‌اینا – ۱۰-ندای امروز – ۱۱-یاداشت‌های توپ سرگردان

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

یک دیدگاه برای “برترین وبلاگ‌های ایرانی در The Bobs 2011”

  1. سلام
    وقتی هر کسی میتوانست هر ۲۴ ساعت یکبار رای بدهد این مسابقه ارزش اماری درستی نداشته استو من متعجبم که چطور سایت دویچله وله به این مهم بی توجهی کرده و ان را نادیده گرفت.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.