ترین‌های ۲۰۱۰ از دید نشریه تایم

در پایان هر سال معمولاً «ترین‌های سال» در موضوعات مختلف معرفی می‌شوند. یکی از معتبرترین بنیادهایی که این کار را انجام می‌دهد، مجله Time است. شاید بیشترین شهرت این نشریه‌ی آمریکایی به دلیل تصاویر روی جلدش باشد که معمولاً با وسواس و کارشناسی انتخاب‌شان می‌کند و اختصاص‌شان می‌دهد به برترین‌ها.

از اینجا می‌توانید به بایگانی تمام تصاویر روی جلد نشریه Time دسترسی پیدا کنید. کنکاش در این آرشیو می‌تواند در نوع خود به یاد ماندنی باشد. برای نمونه حتماً برای شما هم جالب خواهد بود که بدانید در روز تولدتان، چه اتفاقی، مهمترین اتفاق سال محسوب می‌شده است! مثلاً در مورد من «ویدئوکلیپ‌های موزیک راک» به عنوان انقلابی در صنعت موسیقی، عکس روی جلد نشریه Time‌ در آستانه تولدم بود!

اما در سال جاری، «مارک زاکربرگ» (Mark Zuckerberg – خالق Facebook) به عنوان فرد منتخب سال توسط Time انتخاب شده است و روی جلد این نشریه جا خوش کرده است! (توضیحات بیشتر در این باره را می‌توانید در وبلاگینا بخوانید)

البته «ترین‌ها»ی نشریه Time به انتخاب «فرد سال» محدود نمی‌شود. بلکه این نشریه، ترین‌های هر موضوعی را در پایان سال میلادی، از نگاه خود معرفی می‌کند. دو نمونه از معروف‌ترین این ترین‌ها در وبلاگ یک پزشک لیست شده‌اند: ۱۰ عکس برتر سال ۲۰۱۰ از دید نشریه تایمبرترین تحولات دنیای پزشکی در سال ۲۰۱۰ از دید نشریه تایم

اما علاوه بر آنها شما می‌توانید برترین فیلم‌های ۲۰۱۰ از دید نشریه تایم، برترین توئیت‌های ۲۰۱۰ از دید نشریه تایم، برترین وب ‌سایت‌های ۲۰۱۰ از دید نشریه تایم، و بالاخره ترین‌های همه چیز در سال ۲۰۱۰ از دید نشریه تایم را ببینید!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!