بلاگ‌نوشت ۷ ؛ برای بودن با شما…

امروز آغاز هفتمین سال حضور من در نت، زیر لوای بلاگ‌نوشت است. گرچه شش سال گذشته است، اما هنوز هم  با اینکه خیلی دوستش می‌دارم، آن‌گونه که شاید از گذشته‌اش راضی نیستم! شاید به این خاطر باشد که هنوز هم از پتانسیل‌هایی که هست، درست استفاده نمی‌کنم. توجیهش هم می‌تواند این باشد که از یک طرف چون از مرفهین بی‌درد نیستم، می‌باید درد نان بکشم و از طرف دیگر تاوان حرف‌هایی که زده می‌شوند تا آن‌جا زیاد است که حتی اگر در دل خودت هم نگه‌شان داری، باز هم دچار فیلتر می‌شوی، چه برسد به اینکه بخواهی مطرح‌شان کنی و درباره‌ش حرف بزنی!

خودم هم نمی‌دانم که به کجا می‌روم و چه خواهد شد، اما این را می‌دانم که از تنهایی می‌ترسم! پس می‌نویسم و می‌خوانم تا دور هم باشیم. باشد که همین با هم بودن‌، دردها را قابل تحمل‌تر کند…

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲۴ دیدگاه برای “بلاگ‌نوشت ۷ ؛ برای بودن با شما…”

  1. تبریک می‌گم :) خوشحالم که با این قضیه مسدود شدن عقب ننشستی و همچنان داری ادامه می‌دی. برات آرزوی موفقیت دارم.

  2. مبارکه. امیدوارم که روزهای خوبی در انتظار بلاگ‌نوشت باشه :)

  3. تبریک میگم . من همیشه خواننده خوراک بلاگ‌نوشت بودم و از نوشته‌هاش لذت بردم و استفاده کردم. موفق باشی

  4. درود بر آقای جم
    الحق‌والانصاف که بلاگ‌نوشت یکی از وبلاگ‌های مفید فارسیِ. از اون وبلاگ‌هایی که وقتی بازش می‌کنی و می‌خونی‌ش از کلیک‌هایی که کردی و وقتی که گذاشتی راضی هستی. فکر می‌کنم بزرگترین دستآورد شما هم همینه. یه عالمه بازدیدکننده‌ی پایه که وبلاگ شما رو دوست دارن و برای اون و نویسنده‌ش ارزش قائلن.

    1. @مهدی فیروزی, از لطفی که به بنده و بلاگ‌نوشت دارید از شما سپاسگزارم. امیدوارم که این‌گونه باشد که می‌فرمائید و اینجا ارزش وقت گذراندن را داشته باشد.

  5. تبریک میگم صادق جان.هفت سال تجربه‏ت در وبلاگ نویسی،بلاگ نوشت رو به الگویی برای بنده تبدیل کرده.

  6. تبریک میگم صادق جان.هفت سال تجربه‏ت در وبلاگ نویسی،بلاگ نوشت رو به الگویی برای بنده تبدیل کرده.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.