[بهترین‌های وب ایران] : کائسنا – بهترین سایت علمی

«کائسنا» یک نشریه الکترونیکی علمی است که چند روز پیش وارد چهارمین سال فعالیت خود شده است. این نشریه علمی موفق شد تا در سومین جشنواره وب ایران عنوان بهترین سایت علمی کشور را از آن خود کند.

شعار اصلی مجله علمی کائسنا این است که “بیایید دانسته‌هایمان را به اشتراک بگذاریم”.‌ بر همین اساس به عنوان حامی دانش متن باز در ایران شناخته می‌شود که جدیدترین اخبار و مقالات علمی روز ایران و جهان را می‌توان در قالب‌های مختلفی در این سایت مطالعه کرد. مطالب کائسنا در بخش‌های فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، دانشگاهها و مراکز علمی، سمینارها و همایش‌ها و… که هر کدام شامل زیر مجموعه‌های مختلفی هستند ارائه می‌شوند. گفته می‌شود که این نشریه الکترونیکی ماهیانه به طور میانگین بیش از شصت هزار خبرنامه علمی تخصصی رایگان را برای اعضای خود ارسال می‌کند.

یکی از افتخارات کائسنا و مدیر با کفایتش، جناب آقای مهدی رشیدی کوچی، انتخاب این سایت از سوی اجلاس جهانی جایزه جوانان، بعنوان یکی از سایت‌های منتخب گروه دانش است، که برای جامعه وب ایران، جای بسی مباهات دارد.

علاقمندان به همکاری با کائسنا می‌توانند در این مجله علمی عضو شوند و مقالات، خبرها، سایت‌ها و سایر مطالب خواندنی و آموزنده خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و از طریق حمایت‌های‌شان به هر چه پربارتر شدن این مجله کمک کنند. همچنین این فرصت برای همگان فراهم است تا بصورت رایگان عضو خبرنامه‌های تخصصی کائسنا شوند و آخرین مطالب خواندنی سایت را در ایمیل‌های‌شان دریافت کنند.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “[بهترین‌های وب ایران] : کائسنا – بهترین سایت علمی”

  1. آقای محمد رشیدی جوانی شیرازی هستند که ایشان را از هنگامی که وارد دانشگاه شدم می‌شناسم.در‌واقع هم‌دانشگاهی هستیم.به طرق مختلفی هم در راه‌شون سنگ پراکنی می‌کنند که اما ایشان با امید هرچه بیشتر به مسیر خود ادامه می‌دهند.
    امیدوارم همین‌طور موفق و پیروز باشند.
    *اسم صحیح ایشان محمد است.

  2. محمد رشیدی البته
    بله سایت خوبی هست به امید موفقیت ایشان و دیگر دوستان

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.