Idea Informer : ابزار دریافت بازخوردهای بازدیدکنندگان

هر وبمستری دوست دارد تا نظر بازدیدکنندگان را درباره قسمت‌های مختلف وبگاهش بداند. در همین راستا قسمت نظرات وبلاگ جایی‌ست که خوانندگان می‌توانند نظرات‌شان را درباره پست نوشته شده بیان کنند. فرم تماس هم محلی است که می‌شود درباره سایر مسائل با نگارنده گمانه‌زنی کرد. اما نظرتان درباره یک سرویس پویای دریافت بازخورد (Feedback) از بازدیدکنندگان چیست؟

چندی پیش در پارسیش سرویسی تحت عنوان Idea Informer معرفی شد که به عقیده من یکی از وب‌سرویس‌هایی است که همه وبمسترهایی که برای عقاید بازدیدکنندگان‌شان ارزش قائلند بایستی از آن بهره ببرند.

با ابزار Idea Informer شما به بازدیدکنندگان‌تان این امکان را می‌دهید تا پیشنهادات‌شان را درباره وبگاه‌تان مطرح کنند. سایرین نیز می‌توانند به این ایده‌ها رای مثبت یا منفی بدهند، و حتی درباره آن نظر بگذارند و بحث کنند. مسلماً پیاده‌سازی این ایده‌ها و نظرات موجب می‌شود که وبگاه‌تان بیش از پیش کاربرپسند شود و روز به روز میزان موفقیت آن افزایش یابد.

چنان‌که صاحب سایت یا وبلاگ هستید پیشنهاد می‌کنم این مطلب را حتماً بخوانید و از این سرویس برای بهتر شدن وبگاه‌تان استفاده کنید.

من هم بخش دریافت Feedbackها را به کمک همین وب‌سرویس در قسمت راست صفحه بلاگ‌نوشت اضافه کرده‌ام. باعث افتخار بنده خواهد بود اگر ایده‌ها و پیشنهادات‌تان را با من در میان بگذارید و مرا از راهنمایی‌های‌تان بهره‌مند سازید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “Idea Informer : ابزار دریافت بازخوردهای بازدیدکنندگان”

  1. سلام ممنون از معرفی من از این سیستم استقاده کردم وکدش در قسمت فوتر قالب پیست کردم اما مثل ماله شما این شکلی نشد.وبلاگ منو یه نگاه بندازین و بگین چی کار کنم ؟؟ کجا پیست کنم این کد ها رو ؟؟؟
    ممنون
    میگ میگ

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.