بهترین وبلاگ‌های فارسی دوئچه‌وله ۲۰۱۰

The BOB چیست؟

BOB مخفف Best Of Blogs، بزرگترین مسابقه بین‌المللی برای انتخاب بهترین وبلاگ، پادکست و ویدئوبلاگ است که توسط بنیاد دوئچه‌وله (که در حقیقت صدا و سیمای برون مرزی آلمان است) از سال ۲۰۰۴ تاکنون برگزار می‌گردد. این مسابقه در حال حاضر بین وبلاگ‌های یازده زبان دنیا، از جمله فارسی برگزار می‌شود.

برای آشنائی بیشتر با این مسابقات صفحه پرسش و پاسخ‌ها را مطالعه کنید.

بهترین وبلاگ‌های دوئچه‌وله ۲۰۱۰

ششمین دوره مسابقه The BOB از هفتم دسامبر ۲۰۰۹ با آغاز کاندیداتوری بلاگ‌نویسان آغاز شد. پس از پایان مهلت کاندیدا شدن وبلاگ‌ها، هیات داوران، در هر رشته یازده وبلاگ را انتخاب کرده و برای رای گیری عمومی معرفی نمودند. رای گیری عمومی از ۱۵ مارس (۲۴ اسفند) آغاز شد و تا ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) ادامه خواهد داشت.

وبلاگ‌های فارسی‌زبان راه‌یافته به دور نهایی The BOBs 2010:

در بخش بهترین وبلاگ: آق بهمن

در بخش بهترین پادکست: رادیو کالو (صدای کوچک‌ترین مدرسه دنیا)

در بخش بهترین ویدئوبلاگ: —

در بخش جایزه ویژه گزارشگران بدون مرز: ما روزنامه‌نگاریم

در بخش جایزه ویژه تغییرات اقلیمی: مهار بیایان‌زایی

در بخش بهترین وبلاگ فارسی:

زندگی در بامیانمملکته داریم؟پیاده‌روسر هرمس مارناآن‌کس که نداندیادداشت‌های دختر دست‌فروش متروکمانگیررساله صد فرمانسیبستانبی پلاکی‌های جنگی که نیامدهوبلاگ سلمان

همان‌گونه که گفته شد، شما تا ۲۵ام فروردین ماه (۱۴ آوریل) وقت دارید تا با مراجعه به این صفحه در رای‌گیری عمومی شرکت کنید.

در نهایت، هر بخش از مسابقه، دو برنده خواهد داشت: برندگان رای‌گیری عمومی و برندگانی که توسط هیات داوران در روز ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین) طی مراسمی معرفی می‌گردند.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۵ دیدگاه برای “بهترین وبلاگ‌های فارسی دوئچه‌وله ۲۰۱۰”

  1. بنظر من به لحاظ کیفی وجالب بودن توجه نشده، بلکه فقط به مخالفان حکومت جایزه دادن وکاملا سیاسیه

  2. اینهم دسیسه ای دیگر علیه ایرا. به عاملین وبلاگ هم “جایزه ” می دهند مثل لکاته های دیگر جاسوس وعامل غرب که مرتب از طریق “جایزه ” منابع مالی سرازیر حساب بانکی های آنان در غرب می کنند. هر کس برنده است بدان که عامل وجاسوس و خائن است. خاک بر سر ایرانیان عامل مثل شادی صدر، خواهران لکاته و جاسوس برومند، شیرین عبادی ، گنجی که اخیرا” یک “جایزه” فربه از سازمان چپاولگر غرب گرفت…..

  3. فقط به خاطر مخالفت با رژیم بهشون جایزه دادن ، وگرنه بیشتر مطالبشون مفت نمی ارزه .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.