بهترین وبلاگ‌های فارسی دوئچه‌وله ۲۰۱۰ – ۵ : کمانگیر

آرش کمانگیر به عقیده من یکی از بهترین‌های بلاگستان فارسی است که الحق و الانصاف خیلی بر حق بلاگستان فارسی حق دارد. کمانگیر هم یکی از کاندیداهای بخش فارسی ششمین دوره‌ی بهترین وبلاگ‌های دوئچه‌وله است.

آرش آبادپور درباره نگاه و رابطه‌اش با بلاگستان چنین می‌گوید:

من آرش کمانگیر هستم و چیزی حدود سه سال است که در کمانگیر وبلاگ می نویسم.

وبلاگستان از حیث وبلاگ خوانی چیزی مثل یک کتاب خوب است. می گویم کتاب خوب، چون کتاب بد چیزی بهت نمی دهد، و چیزی هم ازت نمی گیرد، جز وقتی که صرفش می کنی و شاید کمی آشفتگی خیال. کتاب خوب اما شگفت زده ات می کند و اگر خوش شانس باشی نه فقط جواب سوالی که داشته ای را ازش می گیری، که می فهمی سوالهایی هست که تو نداشته ایشان. یک جور دنیای تو را انگار بزرگتر می کند.

روی صندلی وبلاگ نویس و پشت کیبرد هم که نشسته ای، وبلاگستان می بردت توی دادگاهی که باید حرف مستند بزنی و همین خودت راضی نباشی که «بله آقا/خانم، مام اینطور فکر می کنیم».

و البته وبلاگ نویسی هایی هم هست که از جنس منطق و استدلال نیست. این یکی را من زیاد داشته ام. وقت هایی بوده که اگر وبلاگستان نبوده بود حالا شک دارم که می توانسته ام سرپا و سلامت ازشان بگذرم.

خلاصه که، وبلاگ نمی نویسیم و وبلاگ نمی خوانیم، وبلاگی هستیم.

اگر هنوز به کمانگیر رای نداده‌اید فقط تا فردا شب فرصت دارید تا با مرجعه به این صفحه رای خود را ثبت کنید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۶ دیدگاه برای “بهترین وبلاگ‌های فارسی دوئچه‌وله ۲۰۱۰ – ۵ : کمانگیر”

  1. آقا صادق گُل، من هم باهات موافقم. وبلاگ آرش، وبلاگ خیلی خوبیه که، نکته های ریز و مهم زیادی به من یاد داده. مشخصا، در نوع نگارش مطالب من بسیار تاثیرگذار بوده.

  2. باشه به کمانگیر رای میدبم. اونوقت برای بهتربن وبلاگ ماله کش باید به کی رای بدبم؟ تو کاندبد نمی شی برای این منصب؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.