مسابقه طراحی صفحه خطای ۴۰۴

این روزها بازی های وبلاگی به جزئی جدا نشدنی از بلاگستان بدل شده اند. گاهی برای سرگرمی، گاهی هم برای بازتاب دادن گسترده موضوعی خاص، وبلاگ نویسان با هم بازی می کنند! اما شاید هنگام آن باشد که یک گام پیش تر برویم!

مسابقه وبلاگی، نوعی بازی وبلاگی است که وبلاگ نویسی خاص آنرا راه می اندازد و از دیگران می خواهد که کاری را انجام دهند، و تعهد می کند تا به بلاگری که آن کار را بهتر از سایرین انجام دهد، به کمک اسپانسرها، جوایزی اهدا کند.

به یاد ندارم که پیش از این مسابقه وبلاگی به نحوی که اشاره شد، در بلاگستان فارسی دیده باشم. اما اخیراً نیما خان اکبرپور، یک مسابقه اینچنینی ترتیب داده است.

قضیه از این قرار است که شما یک صفحه خطای ۴۰۴ (همان خطایی که می گوید: مطلب مورد نظر یافت نشد!) برای وبلاگتان طراحی می کند و حداکثر تا ۱۰ شهریور ماه آنرا برای نیما می فرستید. چند نفری هم اسپانسر شدند تا به نفرات اول تا سوم جوایزی بدهند. توضیحات تکمیلی را اینجا ببینید.

امیدوارم که این مسابقه، آغازی باشد برای مسابقات وبلاگی دیگری که وبلاگ نویسان راه می اندازند!


بعد نوشت: مهلت مسابقه تا ۱۷ شهریور ماه تمدید شد! ضمناً یک بخش جانبی هم به مسابقه اضافه شد، تا وبلاگ نویسانی که هاست شخصی ندارند هم بتوانند در مسابقه شرکت کنند. (اطلاعات تکمیلی)

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۷ دیدگاه برای “مسابقه طراحی صفحه خطای ۴۰۴”

  1. @علی رضا, من در این باره از نیما خان کسب تکلیف کردم. ایشون گفتن که:
   “گرافیک مهم نیست‬. ‫در درجه اول‬ ‫این مهمه که صفحه ۴۰۴ کار کنه‬، ‫یعنی اکتیو باشه‬!
   ‫دوم ابتکار و خلاقیت و بانمکی توش باشه. ‫که البته این دومی برای اینه که‬ تو نظرسنجی رای بیاره”
   من که جوابم رو گرفتم، امیدوارم شما هم گرفته باشی :)

 1. ولی ای کاش هر ۴ تا جایزه رو به یکنفر ندن و مثلا یک جایزه بدن به محتوای برتر صفحه ۴۰۴ کی بدن به خلاقیت و ..

 2. ولی ای کاش ما بلاگهایی ها هم می تونستیم شرکت کنیم!
  بنده یک سوژه ی توپ و عالی داشتم!
  حیف…….
  نمیشه ما هم شرکت کنیم؟

  1. @ali, والله بنده بی تقصیرم علی جان! اما گویا آنچه برای برگزار کنندگان این مسابقه مهمه اینه که صفحه ۴۰۴ روی وبلاگ، اکتیو باشه. راستش من با سرویس بلاگها کار نکردم. اما اگه شما قادر هستید که در کدهای قالب تون دست ببرید، شاید بتونید با ایجاد یک فایل ۴۰۴.php در قالب در این مسابقه شرکت کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.