P.S I Love You

اون بیرون پر از عشقه! و هیچکدوم ما نمی تونیم بدون اون بمیریم!

اما گاهی وقتها تنهایی باید بار عشق را کشید. کاری که Holly (با بازی Hilary Swank) بعد از مردن Gerry (با بازی Gerard Butler) مجبور به انجامش شد.

با اینکه بازیگر اصلی فیلم P.S. I Love You هالی بود، اما به نظر من قهرمان اصلی داستان جری هست! چون اوست که با بقیه فرق دارد.

جری که به دلیل تومور در جوانی درگذشت، و عشقش را در این دنیا تنها گذاشت، قبل از مرگ، به گونه ای برنامه ریزی نمود تا فراقش زندگی عزیزترینش را به جنون نکشاند. او یکسال پس از مرگ نیز دوش به دوش همسرش زندگی کرد و او را قدم به قدم همراهی نمود. کاری که جز از عشق بر نمی آید.

در این فیلم علاوه بر عشق، جدایی و فراق نیز به زیبایی به تصویر کشیده شده است. احساسی که واقعاً از آن متنفرم. در و دیوار خانه ای که تا دیروز با هم بودن را میزبان بود، در تنهایی غیر قابل تحمّل است.

به هر حال فیلم دراماتیک زیبایی بود. البته نسخه ای که من داشتم، ترجمه زیرنویسش خیلی مزخرف بود! اما تاثیری که باید می گذاشت را گذاشت!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۹ دیدگاه برای “P.S I Love You”

 1. دیدی فوتبال چه پدیده یه جهانی که بیل گیتس هم رفت تو فوتبالو سهام باشگاه نیوکاسل رو خرید

 2. ای صادق جم؟! ای آستانه ای؟! ای منگول؟! ای نادون؟! آخه این چه مسخره بازی ای که درآوردی! یعنی صادق جم می خواد اینطوری ادامه بده؟ لامذهب پس حداقل ننویس که خیالمون راحت باشه که نمی نویسی!

 3. ایمان جان از اینکه به فکر بنده هستی ممنونم.
  اما ذکر چند نکته رو ضروری میدونم:
  ۱- بلاگ نوشت حریم خصوصی مجازی منه. من در اون از چیزهایی می نویسم که “خودم” دوست دارم، نه چیزهایی که “شما” دوست دارید! لذا مخاطب آزاد است که اینجا را دوست داشته باشد و بخواند یا اینکه متنفر باشد و نخواند!
  ۲- اینکه فقط وبلاگها و پستهای سیاسی رو دوست داشته باشیم، اصلاً بد نیست، اما اینکه بخوایم غیر سیاسی نویسان رو حذف کنیم، انتهای بی فکری است.
  ۳- نوشتن یا ننوشتن من به خودم مربوطه همان طور که مال شما به خودتان!
  ۴- برای دفاع از سایر آستانه ای ها هم شده، مجبورم عرض کنم “یک موی آستانه ای منگول به هزار دانای هم محلی کسی که به هویت دیگران توهین می کند می ارزد!”

 4. مهمترین چیزی که از این فیلم یاد گرفتم اینه که قدر کسی رو که عاشقمونه بدونیم.شاید فردا خیلی دیر باشه…

 5. سلام. من فیلمو ندیدم. اما عاشقم. خیلی دوست دارم ببینمش. میشه بگید فیلمش چه تریپیه؟ممنون میشم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.