افزونه جات وردپرس

WPlite: گرچه کار کردن با WordPress نسبت به سیستم های مدیریتی دیگر خیلی ساده است. اما هنوز هم افرادی هستند که به سادگی بیشتر می اندیشند.

ممکن است شما بخواهید برای کسی وبلاگی طراحی کنید که هیچ آشنایی با سیستم های مدیریت وبلاگ ندارد، و با دیدن منوهای وردپرس کمی سردرگم می شود. در این زمان، افزونه WPlite به کارتان می آید. این افزونه به شما امکان می دهد تا گزینه های غیر ضروری را از بخش مدیریت وردپرس غیر فعال کنید.

(برای دیدن سایر تصویر اینجا کلیک کنید)

PodPress: یک افزونه بسیار عالی برای تبدیل کردن WordPress به یک سکوی مدیریتی پادکست. از قابلیتهای این افزونه میتوان به موارد زیر اشاره نمود

– پشتیبانی کردن از فرمتهای مختلف، از جمله ویدئو پادکستینگ

– اجرای خودکار مدیاپلیر برای MP3، RM، MP4، QT، AVI و…

– سیستم کامنت صوتی

(برای دیدن سایر تصاویر این افزونه، کلیک کنید)

NewsPaper: خیلی ها را دیده ام که دنبال قالبی مناسب برای بدل کردن وردپرس به یک خبرگزاری هستند. افزونه و قالب NewsPaper وبگاه شما را مبدل به یک روزنامه الکترونیکی می کند.

ابتدا لازم است که یکی از قالبهای سازگار (پیش نمایش:۱ و ۲ – دانلود ۱ و ۲) با این افزونه را دریافت کنید و روی سرورتان نصب نمائید. سپس افزونه مربوطه را نصب کنید و در عرض چند ثانیه مطالبتان را در قالب روزنامه مانند صفحه بندی کنید.

شما ابتدا مطالبتان را بصورت معمول در وردپرس وارد می کنید، و سپس از قسمت مدیریت افزونه، جایگاه آنها را در قسمتهای مختلف قالب مشخص می نمائید.

(برای دیدن سایر تصاویر اینجا کلیک کنید)

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۳ دیدگاه برای “افزونه جات وردپرس”

 1. شما هم هی از وردپرس بگو و دل ما را آب کن!

  صادق: اتفاقاً یکی از دلایلی که من مدام از وردپرسیجات می گویم، این است که شما به سمت دامنه و هاست شخصی بروید. هزینه چندانی هم که ندارد، پس معطل نکن!

 2. سلام. من یک وردپرسی هستم. اما می‌دونی که وردپرس فیلتر شده. بهترین راه برای آپ کردن چیه. محتاج دعا هستیم. اگر زحمتی نیست میل بزنید

  صادق: آدرس http://www.fa.wordpress.com برای من هم فیلتره. اما آدرس http://www.wordpress.com/wp-admin فیلتر نیست. تست کنید شاید این آدرس برای شما هم فیلتر نباشه.
  شاید استفاده از فیلترشکن هم بد نباشه

 3. دستتون درد نکنه . جالب بود . مخصوصا اولی .
  میگم چیزی سراغ ندارین که بشه با وردپرس آنلاین ریدر کمیک یا مانگا درست و درمون راه انداخت ؟!
  من چند تا دیدم ولی دنبال یه دونه توپش میگردم :D

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.