چگونه از لیست محبوبترین وبلاگها خارج شویم؟!

بعد از انتشار پست “چگونه جز برترین وبلاگهای فارسی باشیم؟!”و آموزش دادن نحوه پیشی گیری در به اصطلاح رقابت نظرسنجی بسیار ابتدایی سایت پرشین وبلاگ، اینک قصد دارم به دوستانی همچون امین ثابتی عزیز، که دوست ندارند نام وبلاگشان در این رقابت حضور داشته باشد، نحوه خروج از رقابت را آموزش دهم!

برای این کار تنها کاری که لازم است انجام دهید، نوشتن یک پست انتقادی از نظرسنجی فوق الذکر می باشد! که اگر کمی بد و بیراه هم چاشنیش کنید، کارتان سریعتر پیش خواهد رفت.

حالا پست منتشره را از طریق فید و بالالابی در سطح وسیعی انتشار دهید. هر چه زمان انتشار آن در سطح وب کوتاهتر و گستره آن بزرگتر باشد، نام وبلاگ شما زودتر از گردونه خارج خواهد شد!

این راه کاملاً تضمین شده است! چون خودم این کار را انجام دادم و حالا که ۱۵ صفحه این نظرسنجی را جستجو میکنم، خبری از آدرس بلاگ نوشت نیست!

اما چرا اینچنین است؟!

این برمیگردد به ضعفی که مدیران پرشین وبلاگ در زمینه انتقادپذیری دارند! خوب بجای اینکه مشکل مطرح شده را حل کنند، سوال کننده را از دور خارج می کنند! و اما همچنان راه برای محبوب شدن باز است!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۱۵ دیدگاه برای “چگونه از لیست محبوبترین وبلاگها خارج شویم؟!”

 1. حالا این پست واسه بیرون رفتن از لیسته یا واردش شدن؟
  بذار خوش باشن! راستشمن یکی که اصلاً برام مهم نیست کجای این لیستم. برعکسش برام مهمه چه قدر خواننده و با چه نظراتی دارم.

 2. آقا من هیچ وقت در هیچ مسابقه‌ی ایرانی شرکت نمی‌کنم. در ضمن این را بدان که همین پرشین‌بلاگ خودش را کلیروشن فکر می‌نامد. بابا زیاد غصه نخور! اگر هم برنده می‌شدی باید به این فکر می‌کردی که عمراً بیشتراز شلغم بهت جایزه بدهند.
  مردم از خنده!

 3. سلام
  من یه چیز این نظر سنجی بران جالب بود وب سایت من اون بالا ها بود وکلی هم رای داشت بعد یکهو غیب شد
  من موندم چه بلایی سرش اومد
  راستی
  اینم یه وب سایت خیلی خوبه می تونی تم های بهتر از این تم که گذاشتس انتخاب کنی البته یکم دسنکاریشون کنیم که عالیه عالی میشن
  http://www.wpthemesfree.com/

 4. سلام
  البته این تنها راه نیست. تا آن‌جا که من می‌دانم بعضی وبلاگ ها هم از قبل در لیست سیاه رفته اند و حتی اگر بهشان رای بدهید،‌ایندکس نمی شوند!!! این یکی از مصادیق فاصله‌ی حزب اعتماد ملی با لیبرالیسمه !!!

 5. شاید هم ناگهان همه کسانی که به شما رای دادن از رای خود نادم و پشیمان شده‌اند و رای‌های‌شان را پس گرفته‌اند! خوب عزیز من انتقاد نکن دیگه :)

  اگر موردی که شما گفتید عمدی بوده باشه و توضیح دیگری سوای آن‌چه شما گفتید نداشته باشه‌، ننگ بزرگی باری پرشین‌بلاگ و مدیران آن خواهد بود.

 6. واقعا اگه کسی نمیخواهد محبوب باشه وبلاگمو باهاش طاق میزنم به تو حیاط خلوت بنویسه

 7. به سلطانی
  راستش اقا من نمی دونم چطور مدرک بیارم ولی ستارهام زرد رنگ بودن اون اولا بعد یکهو اصلا اسم وب سایتم نا پدید شد
  به جون خودم دروغ نمی گم
  برام مهم نیست چون اهمیتی نمی دادم ولی فکر می کنم حذف کردن وب سایتم رو
  همین

 8. در انتشار خبر باید احتمالات دیگر را هم عنوان کرد مثل خطای نرم افزاری از سایتی که دامنه خودشو از دست میدهد اصلا بعید نیست من بارها آمارم و کامل تو وبگذر به همین دلیل از دست دادم

  صادق: اولاً من خبر ندادم! نظر طنز خودم رو بیان کردم! ثانیاً هرچه این خطاها کمتر باشه اعتبار انتخابات بیشتر میشه. من انتخابهایی از سایتهای نامعتبرتر دیدم که چنین مشکلاتی نداشتند!

 9. دقیقا بعد از اون یه نصفه روزی که این صفحه انتخاب بهترین وبلاگ داون شد، بعداز ظهرش اسم من هم حذف شد. بعدشم به مدیران ایمیل زدم، ۲بار، ولی اصلا جوابی دریافت نکردم. واقعا تاسف برانگیزه که همچین آدمایی میخان بهترین وبلاگو انتخاب کنن، و تاسف برانگیز تر که بعضی ها به همچین رای گیری و آماری اعتقاد دارن.

 10. یه راه دیگه هم هست ! شب بخوابی صبح بلند شی ببینی از نفر ششمی برداشته شدی و کلا اسمت نابود شده و احتمالا به مرحله فینال راه پیدا کردی (:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.