حل مشکل وردپرس ۲.۵

هنوز چند ساعتی بیشتر، از مطرح کردن مشکلاتی که با وردپرس ۲.۵ داشتم، نگذشت که دوستان عزیز لطف کردند و با راهنمایی هایشان، مشکلات را مرتفع نمودند.

نوید عزیز، گوشزد نمودند که آدرس پیش فرض فید RSS2 در وردپرس ۲.۵ به این صورت می باشد: http://www.blognevesht.com/?feed=rss2

همچنین مطرح نمودند که مشکل مربوطه به Permalink بعلت وجود باگی در wp-jalali 2.3.1 بوجود می آید. که این مشکل در نسخه ۴ آن برطرف شده است. لذا دوستانی که این مشکل را دارند می توانند فعلاً  از نسخه بتای این افزونه استفاده کنند.

همچنین با نصب نسخه بتا، مشکل مربوط به آرشیو و تاریخ جلالی هم در وردپرس ۲.۵ بر طرف می شود. همانگونه که قبلاً هم گفته بودم، به دلیل همخوانی نداشتن پلاگین قبلی آرشیو جلالی با وردپرس نو،  وردپرس مثلاً در هنگام باز کردن آرشیو جلالی ۱۲ / ۱۳۸۶، بجای باز کردن اسفند ۸۶، به سراغ ماه دسامبر میرفت و پیغام ۴۰۴ را ارسال می کرد، که الحمدلله این مشکل هم حالا حل شده است.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “حل مشکل وردپرس ۲.۵”

  1. سلام…
    صادق جان نوید از بچه های خوب روزگاره….
    شما از کجا میشناسیش؟؟؟

    صادق: راستش من خدمت ایشون ارادت حضوری ندارم! فقط وبلاگشون رو می شناسم و از خوانندگانشون هستم.

  2. من وبلاگ شما رو از گوگل ریدر میخونم. چند روز پیش متوجه شدم وبلاگ شما خونده نمیشه. اومدم تو سایت دیدم آدرس RSS عوض شده و بصورت http://feeds.feedburner.com/blogneveshte دراومده. من هم کنجکاوی نکردم و لینک جدید را جایگزین لینک قبلی کردم و همه چیز درست شد!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.