فروش اکانت توئیتر

آیا تابحال به این موضوع فکر کرده اید که یک اکانت در توئیتر چقدر می تواند ارزش داشته باشد؟!

شاید توئیتر در بین ایرانیان هنوز جایگاه واقعی خودش را پیدا نکرده باشد، اما درباره آندره بارون (Andrew Baron) این مسئله متفاوت است.

آندره بارون خالق یکی از معروفترین ویدئولاگهای جهان به نام Rocketboom است. در این ویدئولاگ بصورت روزانه، یک فیلم ۳ دقیقه ای از مهمترین سرتیتر خبرها منتشر می گردد. اما خبر مهم این است که آندره اکانت خویش در توئیتر را به فروش گذارده است!

او در این رابطه می گوید:

من واقعاً اکانت توئیترم را دوست دارم، اما احساس می کنم آنطور که باید و شاید از آن استفاده نکرده ام. صادقانه بگویم من شرمنده کسانی هستم که توئیتهایم را دنبال می کنند، چون من حتی حداقلها را هم نتوانستم برایشان عرضه کنم. من در اکانت توئیتر جدیدی روی Rocketboom سهیم شده ام و در آینده بیشتر در آنجا توئیت خواهم نمود، و سعی می کنم در این اکانت جدید آنچه را که میخواهم به انجام برسانم.

این واقعاً احمقانه است که من این اکانت را حذف کنم، خصوصاً حالا که کسانی آنجا هستند که دنبالش می کنند و به ان علاقمندند و میخواهند چیزهایی بگویند یا پاسخ مناسبی از آن دریافت کنند. از نظر مالی هم من هیچ چشمداشتی ندارم، نیازی هم به پولش ندارم، به همین دلیل هیچ کف قیمتی بر روی آن نگذاشته ام. هر چه پیش آید، خوش آید!

منبع

در هنگام نوشتن این پست، اکانت آندره با ۱۴۶۱ دنبال کننده، پیشنهادی معادل ۵۱۰ دلار آمریکا داشته است. شما می توانید این حراج را از اینجا دنبال کنید.

در همین رابطه هم ویدئولاگ Rocketboom، ویدوئویی را با عنوان جنون توئیتر منتشر کرده است که دیدنش خالی از لطف نیست.

پ.ن۱: این پست رو تقدیم می کنم به همه توئیت بازان ایرانی!

پ.ن۲: اگه هنوز توئیت نمی کنید، پس بشتابید!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۵ دیدگاه برای “فروش اکانت توئیتر”

 1. صادق جان سلام
  وب زیبایی داری از این جهت که مختصر، تازه، مفید و جذاب است. لذتیدم!
  راستی
  خیلی ممنون بابت لینک.
  لطف کردی!
  شاد و موفق باشی
  آزاد و پایدار باد ایران و ایرانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.