از وردپرس تا سنتوری و ائتلاف

  1. چند روزی است که با هاستم سر و کله میزنم. راستش را بخواهید از روز اولی که وردپرس را نصب کردم با پیغام خطای Allow Memory Size مواجه می شدم. که اکثر اوقات با فعال کردن یک پلاگین رخ میداد. اما این اواخر با زیاد شدن آرشیو و بالا رفتن نسخه وردپرس تعداد مواجه با این پیغام هم بالا رفت. تا اینکه بالاخره این موضوع را در انجمن وردپرس فارسی مطرح کردم. برخلاف انجمن هایی که تاکنون تجربه کرده بودم،در این انجمن سریعاً به پاسخ رسیدم. و معلوم شد که این مشکل از تنظیمات سرور هاستم است. لذا با سرورمسترم موضوع را مطرح کردم و ایشان هم لطف کردند و مشکل را بر طرف کردند. اما یک مشکل دیگر هم باقیست! آن هم Maximum Upload Size است که در حال حاضر ۲mg معرفی شده است و درخواست کرده ام آنرا به ۵mg افزایش دهند. این گزینه در قسمت Import کردن برایم مشکل ساز شده است. چرا که آرشیو بکآپ وبلاگم حدود ۳mg شده است و در حال حاضر امکان برگرداندن آن وجود ندارد.

  2. فیلم سنتوری را با اینکه مدتی است بصورت قاچاق به بازار عرضه شده، هنوز ندیده ام. اما امروز شاهد حرکت جالبی از وب سایت هنوز بودم. این گروه پیشنهاد کرده اند کسانی که آخرین ساخته غارت شده داریوش مهرجویی را می بینند، لطف کنند و پول بلیط آنرا به شماره حساب : ۰۱۱۶۴۰۷۷۹۵ (بانک تجارت شعبه چهارراه پارک کد۰۳۲) به نام فرامرز فرازمند و داریوش مهرجویی واریز کنند. من هم قول میدهم اگر دیدمش این کار را انجام دهم. حالا هم که ندیدم با قرار دادن لوگوی این پیشنهاد در سایدبار حمایت خویش را از این حرکت به شدت اعلام می دارم.

  3. “جوانیم؛ یعنی بیش از سی سال نداریم. تحول خواهیم؛ یعنی از وضع وجود ناراضی هستیم اما در چارچوب قانون اعتراض می‌کنیم؛ چون راهی بهترازحرکت دموکراتیک برای اصلاح امور نمی‌شناسیم.” “صاف و پوست کنده اعلام می کنیم که ما به وضع موجود اعتراض داریم . چرا ؟ چون زندگی کردن را برایمان سخت کرده اند . اصلا برای همین است که طرفدار اصلاحات شده ایم ، وگرنه عاشق چشم و ابروی کسی نیستیم . هرکس حرف دلمان را بزند و بخواهد «چوب الف » را از سرمان بردارد ، یار دبستانی ماست .” این جملات که بر دلم نشسته اند، ازپایگاه اطلاع رسانی ائتلاف جوانان و دانشجویان اصلاح طلب نقل شده اند. شما هم اگر درد مشترکی دارید، پس “همراه شوید”…

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “از وردپرس تا سنتوری و ائتلاف”

  1. سنتوری رو دیدم..نمیدونم این حسای معتبره یا نه..باید بررسی کنم..بعد میریزم به حساب..اگه شما هم مطمئن شدی بهم خبر بده

    صادق: من به سایت “هنوز” اطمینان دارم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.