وب پویی

پس از انتشار خبر افزایش فضای آپلود در WordPress.com از ۵۰ مگابایت به ۳ گیگابایت نخستین تصمیمی که به ذهنم خطور کرد، انتقال آپلود سنتر بلاگ نوشت به این سرویس دهنده بود. بدین ترتیب اینجا دیگر کاملاً وردپرسی می شود!

اگر شما هم چنین تصمیمی دارید تنها کاری که باید بکنید، این است که در WordPress.com یک اکانت داشته باشید و هر وقت خواستید عکسی آپلود کنید، در قسمت Write این کار را انجام دهید و لینک عکس را بگیرید.

عکسهایی که در بلاگ نوشتهای من بکار برده می شوند، در اینجا قابل مشاهده هستند.

تغییر دیگری که در بلاگ نوشت داده ام، افزودن نشان (Badge) فیس بوک، به سایدبار اینجاست. برای این کار شما هم می توانید در انتهای صفحه پروفایل فیس بوکتان، روی گزینه Create a profile Badge کلیک کنید، و به دلخواه یک جعبه برای خودتان طراحی کنید و هر جایی که خواستید از آن استفاده نمائید.

راستی! اگر هنوز در فیس بوک عضو نشده اید، نصف عمرتان فنا شده است! در آینده ای نه چندان دور قرار است که اپلیکیشن فارسی سازی آن در اختیار کاربران قرار گیرد تا قسمتهای مختلف آنرا به زبان مادری شان برگردانند.

صحبت از فارسی سازی شد، به بلاگری های عزیز هم بخاطر فارسی شدن بلاگر تبریک عرض می کنم. حالا دیگر هیچ بهانه ای برای استفاده از سرویس دهنده های داخلی نمی ماند! پس پیش به سوی بلاگر و وردپرس…

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۳ دیدگاه برای “وب پویی”

  1. صادق جان من هم تبریک میگم و این خبر رو هم میدم که وردپرس در آینده نزدیک خیلی چیزها اضافه میکنه .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.