وردپرسیجات

به دلیل مشکلی که برای وبلاگم پیش آمده بود، دو تا از پستهای قبلی پاک شده بودند و من مجبور شدم آنها را دوباره منتشر کنم. این را نوشتم که فکر نکنید، اینجا بیخودی پینگ شده! خوب! وردپرس که نمی فهمد اینها پستهای قبلی بوده اند! به همین دلیل هم سرخود اینجا را پینگیده است!

عادت دارم همیشه نرم افزارهایی را که با آنها کار میکنم به روز باشند. در مورد وردپرس هم همین طور است. چند روزی است که بلاگ نوشت با نیروی وردپرس ۲.۳.۲ مدیریت میشود. تغییر ملموسی برای کاربران عادی قابل مشاهده نیست اما خوب باگهای قبلی تصحیح شدند.
همزمان خودم را از شرّ پلاگین Xinha4wp هم خلاص کردم. همانگونه که قبلاً این پلاگین را معرفی کرده بودم، ادیتوری برای قسمت Writing هست، اما از حدود یکسال پیش، آپدیت نشده است و هر چه که نسخه وردپرس جدیدتر میشد، مشکلاتی که از این پلاگین ناشی میشد، بیشتر خودنمایی میکرد. حالا از ادیتور خود وردپرس به همراه راست چینی که پلاگین وردپرس فارسی به آن می افزاید، استفاده میکنم و از سبکی لذت میبرم!

گویا خبرهای خوشی درباره طرح جدید پوسته مدیریتی وردپرس به گوش میرسد. که مشتاقانه منتظر این طرح هم هستم. آقا خسته شدیم از این نمای تکراری! این همه نسخه عوض میشه، خوب یه دستی هم به سر و روی ظاهرش بکشید!

البته گویا نسخه ۲.۴ که قرار بود با این ظاهر منتشر شود، اصلاً منتشر نخواهد شد و نسخه ۲.۵ در اواخر ماه مارس با ظاهر و امکاناتی نو و برتر انتشار خواهد یافت. خوب! این منتشر نکردن نسخه ها هم یکی دیگر از خارق العادگیهای وردپرس است!

پ.ن: دوستان عزیز که دسترسی به هاست ندارند و دوست دارند وردپرس را از نزدیک لمس کنند، این مقاله را حتماً از نظر بگذرانند.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “وردپرسیجات”

  1. کاش منم میتونستم مثل شما همیشه آپ تو دیت باشم
    خیلی دلم میخواد وردپرس رو لمس کنم
    ولی باید یه زمانی باشه که حسابی وقت داشته باشم تا با همه جاش ور برم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.