وبلاگ تخصصی نظرسنجی

به نظرسنجی از دوران دانشجوئی و آشنایی با مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) علاقمند شدم. دانستن نظر دیگران و استخراج نظر اکثریت برای من خیلی جالبه. دوست دارم بدانم که نظر من با نظر بقیه چقدر متفاوته و من در کدام گروه هستم: اکثریت یا اقلیت!

در دنیای مجازی اینترنت، بازار نظرسنجی خیلی داغه و یکی از گروههایی که این بازار را داغتر میکنند و بر نظرسنجیها، حتی انواع بین المللی اش، تاثیرگذار هستند، وبگردهای ایرانی هستند، که گاهاً برای به کرسی نشاندن نظر خودشون دست به تقلبی های مجازی هم میزنند.

از مدتها پیشتر از این، در سر فکر افتتاح وبلاگ یا وب سایتی را جهت برگزاری نظرسنجی های متوالی و تخصصی می پروراندم. اما یکی از بزرگترین دغدغه هایم نبودن یک سیستم نظرسنجی مناسب و تقریباً ایمن بود. تا اینکه به کمک دوست عزیزم ITline با سیستم PollDaddy آشنا شدم. به نظرم این سیستم از بقیه سیستمهای نظرسنجی که تاکنون دیدم، مناسبتر اومد. و این شد که نسخه آزمایشی وبلاگ تخصصی نظرسنجی فارسی (Iran Poll) افتتاح شد!

بنده هیچگونه حقی در این وبلاگ برای خودم قائل نیستم، و از همه دوستانی که تمایل دارند تا در این پروژه عمومی همکاری کنند، دعوت میکنم تا برای بهتر شدن و کاملتر شدن این پروژه کمک کنند. همچنین چنانکه شما هم به نظرسنجی و گرفتن یک نتیجه قابل قبول علاقمندید، لطفاً به دوستانتان درباره این وبلاگ خبر دهید، تا با بالا رفتن تعداد شرکت کنندگان، نتایج مناسبتری بدست بیاد.

به امید شکوفایی IRAN Poll

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “وبلاگ تخصصی نظرسنجی”

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.