صد محصول برتر سال ۲۰۰۷ از نگاه PC World

PCWorld مثل سالهای گذشته اقدام به انتخاب صد محصول برتر سال نموده است. و البته اینبار رتبه شماره یک نصیب Google Apps Premier Edition شده است. لیست زیر گویای این رده بندی است:

۱- Google Apps Premier Edition (Web applications)

محصول جدیدی است از گوگل که شامل پردازشگر متن و جدول (و بزودی نمایشگر) می باشد. این محصول قابل مقایسه با Microsoft Office است. گوگل ترتیبی اتخاذ نموده است تا شما بتوانید Gmail، Google Talk، Google Calendar، و بزودی همه محصولات دیگرش را با Google Apps ترکیب نمائید.

این محصول بر روی دامنه سایت شما نصب می شود و مدیران سایت از هر کجا که باشند میتوانند از آن برای ارسال مطالبشان استفاده کنند.

ویراستاران PCWorld بر این باورند که این محصول گوگل، راه را برای گشایش سازمانهای بدون دفتر هموار نموده است.

۲- Intel Core 2 Duo (desktop CPU)

پردازشگرهای جدید اینتل سوپر سریع، ارزان و کم مصرف هستند.

اما آیا بهتر از Core 2 Duo نمیتواند باشد؟ مگر اینکه AMD بتواند در برابر این موفقیت بسیار بزرگ واکنشی نشان بدهد، وگرنه ممکن است عدم وجود رقیب تجاری باعث بالا رفتن قیمت کامپیوترهای رومیزی شود.

۳- Nintendo Wii (game console)

شرکت Nintendo به وسیله تولید این کنسول بازی همه کسانی که به بازیهای رایانه ای علاقه ای نداشتند را به سمت بازی کردن کشید!

با یک دسته بازی حساس و سری بازیهای جالب برای همه سنین، Nintendo توانست به موفقیت خارق العاده ای در صنعت بازیهای رایانه ای برسد. تا آنجا که دیگر حتی یکی از این کنسولها هم در بازار باقی نمانده است.

۴- Verizon FiOS (Internet service)

FiOS با ارائه پهنای باند مناسب خدمات IPTV به همراه اینترنت با سرعت ۳۰ مگابیت در ثانیه را فراهم آورده است. کاربران از این خدمات به عنوان بی نظیر و انقلابی در این صنعت نام می برند.

۵- RIM Blackberry 8800 (smart phone)

این گوشی همراه را اگر با یک اکانت GPS همراه کنید، یک همه کاره خواهید داشت!

۶- Parallels Desktop (virtualization software)

یکی از محصولات سیستم عامل مکینتاش بین ده رتبه اول PC World؟!

با رابطی ساده و امکاناتی متحیّرکننده که به شما امکان میدهد تا سیستم عامل ویندوز یا هر سیستم عامل دیگری را روی سخت افزارهای زیبا و قوی شرکت Apple نصب کنید.

۷- Pioneer Elite 1080p PRO-FHD1 (plasma HDTV)

در انبوه تلویزیونهای پلاسمای زیبا، سری Elite تلویزیونهای Pioneer یکتا هستند. شما میتوانید از هر نظر آنرا با بقیه مقایسه کنید. PC World شدیداً این نوع را توصیه می کند.

۸- Infrant Technologies ReadyNAS NV (network-attached storage device)

محصولی بی رقیب در گرفتن پشتیبان و به اشتراک گذاشتن درشبکه ها. این محصول کیفیت خوبی دارد و شامل امکانات متنوعی همچون uPNP می باشد.

۹- Apple Mac OS X 10.4 “Tiger” (operating system)

امسال واقعاً Apple گل کاشته است. تا آنجا که توانسته حتی در زمینه سیستم عامل هم گوی سبقت را از بقیه بگیرد و سیستم عامل جدید خود با نام Tiger را درکرسی برترین محصولات انتخابی PC World بنشاند. تا آنجا که داوران میگویند، گزینه دیگری را نمی توانستیم انتخاب کنیم.

۱۰- Adobe Premiere Elements 3 (video editing software)

مثل بقیه محصولات Adobe، این محصول جدید هم که امکاناتی برای ویرایش فیلم در اختیارتان قرار میدهد، فوق العاده است و توانسته ازبین صد محصول در رده دهم قرار گیرد.

شما میتوانید برای دیدن لیست کامل صد محصول برتر سال به اینجا مراجعه کنید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

یک دیدگاه برای “صد محصول برتر سال ۲۰۰۷ از نگاه PC World”

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.