فک و فامیلهای آقای ابطحی

آقای محمد علی ابطحی، روحانی گرد چهره و شیرین گوشتی است که اولین بار از طریق وبلاگش باهاش آشنا شدم.برام خیلی جالب بود که یک روحانی درون حکومتی خیلی راحت وبلاگ می نویسه و حتی غیر از اون چت هم میکنه و در کلوپهای دوست یابی و اینجور چیزها هم عضو میشه!

یکی از افتخارات دوران چتی بنده هم اینه که چند باری با ایشون بصورت آن لاین چت کردم، و در اورکات و کلوب هم ایشون جزو لیست دوستانم هستند!

بعدها به عکسهای یواشکی اش که با گوشی موبایلش از سیاستمدارها می گرفت، عاشق شدم و بیش از پیش به ایشون علاقمند شدم. حتی یکی از گزارشهای نیویورک تایمز درباره ایشون رو به فارسی برگردوندم و در نشریات اون زمان منتشر کردم.

از اون دوران گذشت، تا اینکه افتخار پیدا کردم تا برای خوندن صیغه عقد بنده و همسرگرامی به محظر آقای خاتمی برسیم. و اونجا دیدن آقای ابطحی بعنوان نماینده بنده در خوندن خطبه، یک سورپرایز عالی برای من بود.

اما غرض ازاین معرفی پر زرق و برق، این بود که یکی از کشفهای دنیای وبگردی خودم رو به شما عرضه کنم!

همین طور که در کلوب می چرخیدم، تونستم فک و فامیلهای آقای ابطحی رو پیدا کنم. این موضوع برام اونقدر جالب بود که خواستم شما رو هم در حسم شریک کنم! فکرش رو بکنید! همه فامیلهای آقای ابطحی این کاره هستن!دمش گرم!!!

این پروفایل خود آقای ابطحی در کلوبه! و فامیلهای کشف شده ایشون عبارتند از: سید فائزه ابطحی، سید محمدتقی ابطحی، سید علی ابطحی، سید رضا ابطحی و سید محمد کاظم ابطحی.

قبلاً از آقای ابطحی بخاطر این افشاگری عذرخواهی میکنم!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۴ دیدگاه برای “فک و فامیلهای آقای ابطحی”

  1. صادق جان من برای اولین بار آقای زیبا روی ابطحی رو توی وبلاگ شما دیدم همون عکسی که با خانمتون گرفته بودید
    ولی امروز بیشتر شناختمشون … بنظرم شخصیت جالبی باید باشند … توی اولین فرصت یه برسی مفصل می کنم
    پ.ن : آدم که خوشتیپ و خوشکل مثل شما باشه دیگه فرقی نمیکنه با سیبیل یا بی سیبیل

  2. واااای خوش تیپه بابا ! :X
    آقای ابطحی خیـــلی مهربون و باحالــه، کلی نظرت در مورد آقایان آخوند برمیگرده وقتی می بینیش! خاتمی هم که دیگه نگو…….   :)

  3. دقیقا ابطحی که من می شناختم این ابطحی نبود ..زمانیکه برای خواندن خطبه عقدم به همراه محمد خاتمی به خانه ام امد شاد و سر زنده بود می خندید…

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.