خون بازی

باران کوثری در خون بازیامروز «خون بازی» رو دیدیم. فیلمی که قبل از این خیلی درباره اش خونده بودم. در جشنواره فجر سال پیش هم جایزه بهترین بازیگر زن (باران کوثری)، بهترین تدوین ، بهترین فیلمبرداری (محمود کلاری) و بهترین کارگردان (رخشان بنی اعتماد و محسن عبدالوهابی) رو از آنِ خودش کرده بود.

فیلم درباره دختری دم بخت بود بنام سارا که معشوقه پسری شده که در تورنتو زندگی می کنه و قصد داره همین روزها برای عقد کردنش بیاد ایران. اما پسر چیزی از معتاد بودن سارا نمی دونه. و داستان فیلم، راه منزل تا مرکز ترک اعتیاد رو به ما نشون میده…

به نظر من «خون بازی» شایستگی تحسین رو داره و به لذت یکبار دیدن در سینما می ارزه. پس اگه خواستید فقط یه بار به سینما برید توصیه میکنم اخراجی ها رو از دست فروشها بخرید و خون بازی رو در سینما ببینید!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۵ دیدگاه برای “خون بازی”

  1. از لحاظ فرم بنی اعتماد کل زورش رو زده و حقیقتن خوب در اومده و ساختار بصریش تو سینمای ایران اتفاقی است شایسته ولی فیلنامه ای که احمق ها به آن جایزه هم دادند کشش دراماتیک برای بیننده ایجاد نمی کند و ضعف بزگ کار است و گرنه پتانسیل یک شاهکار را داشت .

    صادق جم: با نظر شما موافقم. اگه فیلمنامه اش کمی بهتر بود، میتونست قشنگتر باشه.

  2. فیلم خوبی است که در مورد مشکلات اجتماعی واعتیاد و حوادثی که بعد از اعتیاد پیش می آید مانند فرار از خانه و فحشا و ازهم پاشیدن زندگی افراد آن خانواده به وجود می آید را به خوبی نشان داده است

  3. بازی باران تحسین برانگیز بود ولی محتوای فیلم بی معنی بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.