شرکت آپادانا رایانه شمال

تقریباً از اوائل آبان ماه سال گذشته، تصمیم به تاسیس شرکتی کامپیوتری گرفتیم. و از ۱۹ آبان که شرکت با شماره ۸۹۶ به ثبت رسید، هر هفته و هر ماه تصوّر می کردیم که شرکت در طی همین چند روز افتتاح خواهد شد! ولی روزها از پی هم گذشتند،و پس از ماهها تلاش واقعاً پیگیر، و روزها دویدن و شبها نخوابیدن، بالاخره ساعت دو نیمه شب قبل، تقریباً شرکت خدمات رایانه ای و اینترنتی آپادانا رایانه شمال آماده افتتاح شد!

کافی نت آپادانا با 10 سیستم مجهز به اینترنت بیسیم

کافی نت آپادانا مجهز به اینترنت بی سیم

شرکت ما علاوه بر ارائه انواع خدمات سخت افزاری و نرم افزاری در زمینه کامپیوتر، به کافی نتی با سیستم Wireless با سرعت ۱۶۰ kbps (که در شهرمان بی سابقه است) مجهز می باشد، و لذا انواع خدمات حضوری اینترنتی هم در آن ارائه داده می شود.

برنامه های کاری زیادی در رابطه با شرکت در سر دارم که اگر خدا بخواهد تک تک شان را به اجرا خواهم گذاشت. از ایده ها و نظرات شما دوستان عزیز هم با آغوش باز استقبال می کنم و خوشحال میشوم مرا راهنمایی کنید.

به هر حال اگر مسیرتان به مرکز شهر آستانه اشرفیه افتاد. چنانچه جلوی درب بانک تجارت بایستید و به ساختمان روبرو نگاه کنید، در طبقه دوم تابلوی قرمز رنگ آپادانا را خواهید یافت. بدون شک از دیدن دوستان وبلاگی بسیار خوشحال خواهم شد و چنانکه از اینجا وبلاگتان را آپ کنید به خود خواهم بالید!

پ.ن۱: ضمناً امروز بمناسبت افتتاحیه خدمات اینترنتی به رایگان ارائه میشود!

پ.ن۲: تابلوی شرکت رو هم میتونین توی وبلاگ حدیث جون ببینین! البته هنوز آماده نصب نشده!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۳ دیدگاه برای “شرکت آپادانا رایانه شمال”

  1. سلام همکار عزیز وبلاگ خوبی داری تبریک میگم دوست داشتی منو لینک کن و خبر بده تا من هم اینکار رو بکنم ممنون کافی نت کلیک مشهد

    http://www.cn-admin.blogfa.com

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.