مسابقه برترین وبلاگ دویچه‌وله

دویچه‌وله آلمان برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری «مسابقه بین‌المللی برترین‌های وبلاگ» نموده است. از تفاوتهای مهم این مسابقه با سایر مسابقات مشابه این است که مراجعه‌کنندگان یا صاحبان وبلاگها می‌توانند در آن وبلاگی را کاندیدا نمایند، و این موضوع باعث می‌شود که این مسابقه از گستردگی بالایی برخوردار باشد.

از دیگر ویژگی‌های این مسابقه شرکت داده شدن وبلاگهای ایرانی است. یعنی مراجعه‌کنندگان ایرانی هم می‌توانند کاندیداهای خود را در یکی از پانزده بخش بهترین وبلاگ، بهترین وبلاگ روزنامه نگاران، بهترین پادکاست، جایزه به Blogwurst، جایزه گزارشگران بدون مرز و بهترین وبلاگ در ده زبان معرفی کنند و به آنها امتیاز بدهند.

رقابتهاى “The BOBs – Best Of The Blogs” در سه مرحله برگزار میشود. در روزهاى سى و یکم اوت تا سى ام سپتامبر (۹ شهریور تا ۸ مهر) علاقه مندان به وبلاگ نویسى در سراسر جهان میتوانند کاندیداهاى خود را معرفى نمایند. سپس هیئت داوران بین المللى این مسابقه (که حسین درخشان هم جزوشان هست) در هر موضوع ۱۰ کاندید را نامزد مى‌کنند.

در روزهاى بیست و سوم اکتبر تا یازدهم نوامبر (۱ تا ۲۰ آبان ماه) در یک راى گیرى عمومى بهترین وبلاگ ها از سوى مراجعه کنندگان انتخاب میشوند. هیئت داوران نیز در روز دهم ماه نوامبر (۱۹ آبان) برندگان خود را در نشست خود در شهر برلین انتخاب مى کند. در روز یازدهم نوامبر (۲۰ آبان) طى یک مراسم رسمى برندگان هیئت داوران اعلام میشود.

شما هم چنانچه صاحب وبلاگ هستید یا وبلاگ بخصوصی را شایسته می‌دانید، می‌توانید به سایت www.thebobs.com مراجعه کنید و آنرا در مسابقه دوئچه‌وله کاندید نمائید.

مراحل ثبت کاندید بسیار ساده هستند و از آنجائی‌که سایت به زبان فارسی هم خدمات ارائه می‌دهد، همه براحتی می‌توانند از قسمتهای مختلف آن استفاده کنند. فقط باید توجه داشته باشید که پس از ارسال فرم ثبت‌نام، یک ایمیل فعال سازی به آدرس پست الکترونیک شما فرستاده می‌شود که بایستی از آن طریق وبلاگی را که کاندید کرده‌اید تائید نمائید. بعد از این مرحله یک لینک دائمی به وبلاگ مربوطه اختصاص داده می‌شود که شما و دوستان‌تان از طریق آن لینک می‌توانند مستقیماً به صفحه رای‌گیری وبلاگ راهنمایی شوند و نظرات‌شان را در مورد آن وبلاگ بیان کنند.

پ.ن: لینک دائمی بلاگ‌نوشت در مسابقه بین‌المللی دوئچه‌وله

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

یک دیدگاه برای “مسابقه برترین وبلاگ دویچه‌وله”

  1. sاز اونجایی که ما آدم بدبینی هستیم و میدونم برنده نمیشیم و از اونجایی که آدم حسودی هستیم و چشم دیدن بهتر از خودمون رو هم نداریم پس کاری به کار این مسابقه نداریم!! موفق باشید باز هم ممنون

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.