بیرتک و بلاگ‌نیوز

دیروز آقا فرهاد اصغرزاده (بابای مینا کوچولو!) از طریق چتگاه ارتباطی Google Talk از من خواستن که به جمع نویسندگان وبلاگ «بیرتک» بپیوندم. من هم که در اینگونه مواقه دچار خودمغروری می‌شوم(!) و به خودم می‌بالم، فوراً پذیرفتم و شدم نخستین نویسنده وبلاگ «بیرتک» (البته بعد از آقا فرهاد که خودشون صاحبلاگ هستن!).
اما «بیرتک» اصلاً چیه؟!
اون‌طور که تو خود سایت اومده «بیرتک» تشکیل شده از «بیر» که در ترکی به معنی یک هست و «تک» که همون تکِ فارسی خودمونه! و تلفیقش میشه یه چیزی تو مایه‌های «یکی‌یه دونه»!
این سایت، یه سایت ایرونیِ همه‌پسند هست که توش از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه. هر کس با توجه به علائق خودش می‌تونه از این سایت لذت ببره و بهره‌مند بشه. اما در کنار همه قسمتهای متنوع، این سایت یه وبلاگ هم داره به همین نام که قراره یه وبلاگ گروهی بشه و هرکس از هر چی که دلش می‌خواد توش بنویسه. من هم به جمع نویسنده‌هاش پیوستم و بعنوان حسن آغاز یه مطلب هم توش نوشتم.
اما همزمان با این چت، یه صحبتی هم با آقا اسد علیمحمدی داشتم. گویا ایشون درصدد هستن که در «بلاگ‌نیوز» تغییراتی اعمال کنن و اون رو به یه خبرگزاری تبدیل کنن. و همکاران این پایگاه هم بشن خبرنگار این خبرگزاری که از گوشه و کنار دنیا خبرهایی رو براش می‌فرستن. البته ایشون توضیحات بیشتر رو به وقت بعد موکول کردن، اما من این موضوع رو اینجا آوردم تا شاید اولین کسی باشم که این خبر رو افشا می‌کنم و مژدگونیشو از علاقمندان به «بلاگ‌نیوز» بگیرم!
حالا لطف کنین تا همین‌جا مژدگونی‌ها رو بدین تا من سر فرصت بیشتر از دهان آقا اسد حرف بکشم!!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!