بلاگچین

همین چند وقت پیش بود که می‌خواستم BlogNevesht.com رو برای خودم به ثبت برسونم و وبلاگم رو به دور از دردسرهای رایج سرویس‌دهنده‌های رایگان در اونجا بنویسم، اما همون‌طور که قبلاً هم توضیح داده بودم، قبل از من این دامنه به ثبت رسیده بود. و طی ایمیل‌نگاری‌هایی، آقای محسن پویا لطف کردن و این دامنه رو به من دادن.
و این بار دست روزگار همون ماجرا رو دوباره تکرار کرده! ولی اینبار من Blogchin.blogspot.com رو ثبت کرده‌‌ام و از من خواستن که این دامنه رو بهشون بدم.
چندی پیش به فکر ایجاد وبلاگی افتادم که در اون گلچینی از بلاگ‌نوشتهای زیبای دیگران رو جمع‌آوری کنم. پس از اندکی کنکاش نام «بلاگچین» رو برای این وبلاگ جدید در نظر گرفتم و اونو روی سرور بلاگر به ثبت رسوندم. اما از اون روز تاکنون فرصت اینو پیدا نکردم که اونو راه بندازم. تا اینکه دیروز ایمیلی دریافت کردم که در اون اومده بود که عده‌ای «بلاگچین» آزمایشی رو در آدرس BlogSelection.blogspot.com افتتاح کرده‌اند. و از من خواسته بودن که دامنه‌ای را هم که خودم ثبت کرده بودم، به ایشان انتقال دهم. من هم که قبلاً یه دامنه به زندگی بدهکار بودم، در ازای این موهبت، با کمال میل این دامنه رو تقدیم کردم!
امیدوارم «بلاگچین» یکی از بهترین وبلاگ‌های گلچینی از آب در بیاد.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!