یوسف گم‌گشته باز آمد به کنعان

بالاخره بعد از بدآمدهایی که یکی دو هفته گریبان‌گیرم شده بودن و شرحش هم قبلاً اومده بود، روزگار چهره زیباش رو هم به من نشون داد و زندگی برای من هم تبسمی کرد!
همون‌طور که قبلاً گفته بودم آی‌دی من در یاهو، بر اثر یه اشتباه به دست خودم حذف شده بود و از قرار معلوم بر طبق قوانین Yahoo! آی‌دی‌هایی که حذف میشن غیر قابل برگشتن، مگر تحت شرایط محدودی که خوشبختانه یکی از اون دلایل (که عمر بیش از ۵ ساله آی‌دی هست) شامل من میشد و تونستم بعد از روزها چانه‌زنی با Yahoo! آی‌دیم رو دوباره اکتیو کنم، بدون اینکه در اطلاعات موجود من در قمتهای مختلف از جمله Yahoo! Mail، Yahoo! Photos، Yahoo! Bookmarks و… خللی پیش بیاد.
اما بد بیاری دیگه‌ای که طی هفته‌های گذشته نصیبم شده بود و قبلاً هم در موردش نوشته بودم، از این قرار بود که دامین BlogNevesht.com تنها چند ساعت زودتر از اینکه بنام من ثبت بشه، توسط فرد دیگه‌ای به ثبت رسیده بود. و باعث شده بود که کلی از زندگی و وبلاگ‌نویسی ناامید بشم!
از خیر .com شدن گذشته بودم که گفتم بد نیست سنگی در تاریکی بیاندازم، شاید به هدف بخوره! به همین خاطر به آقای محسن پویا که این دامنه رو به اسم خودشون ثبت کرده بودن، ایمیلی زدم و ماجرای وبلاگ‌نویسی خودم در «بلاگ‌نوشت» رو براشون شرح دادم. بعد از مدتی ایشون در پاسخ، با اشاره به مشکل مشابه‌ای که قبلاً خودشون با اون مواجه بودن، با من احساس همدردی کردن. و کمتر از چند ساعت این دامنه رو به من واگذار کردن.
من از این حرکت واقعاً شوکه شدم! این کار مشت محکمی بود بر دهان من! واقعاً اگه خودم جای ایشون بودم، این کارو می‌کردم؟! نمی‌دونم چطور باید از آقای پویای عزیز تشکر کنم. امیدوارم به هر آرزویی که دارن برسن و همیشه موفق و سربلند باشن.
نتیجه‌:
۱- باز هم می‌تونین از طریق Yahoo! با من در ارتباط باشین!!
۲- بزودی منتظر www.BlogNevesht.com باشین!!

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!