همان به که امید به بیگانه بندیم

تقصیر این عِرقِ ملّی هست که گلومون رو فشار داده و وادارمون می‌کنه که بازی‌های ایران رو ببینیم و حرص بخوریم! وگرنه وقتی که آرژانتین هست، ایران کیلو چنده؟!
حداقل حتی اگه در هر مرحله‌ای هم حذف بشه، وصله کم کاری و بی‌نظمی بهشون نمی‌چسبه. بازیکنان آرژانتین واقعاً مثل کوه مستحکم و با انگیزه هستن و با دل جون بازی می‌کنن. همین ویژگی‌ها، صرف نظر از نتایجی که بدست میاره، من رو راضی می‌کنه. ویژگی‌هایی که هرگز در بازیکنان ایرانی سراغ ندارم.
بی‌خیال عرق ملّی و نقد سالم و امید به آینده و… بیائید این‌بار همه با هم برای موفقیت تیم ملی فوتبال آرژانتین دعا کنیم…

اما از این حرفها گذشته، همه فوتبال دوستان دنیا باید یه تشکر مخصوص از Yahoo! داشته باشن. من که تابحال در هیچ دوره‌ای از بازی‌های بین‌المللی سایتی به کاملی سایت رسمی جام جهانی ۲۰۰۶ سراغ ندارم. از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو می‌تونید در سایت FIFA WorldCup که Yahoo! مدیریتش رو بر عهده دارید، پیدا کنید. هر کس با هر علاقه‌ای، می‌تونه با گشتن در این سایت خودش رو کاملاً ارضاء کنه. توصیه می‌کنم که حتماً سری به این سایت بزنید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۳ دیدگاه برای “همان به که امید به بیگانه بندیم”

  1. باید خدمتت عرض کنم که تو و افرادی که مثه تو فکر می کنن اصلا عرق ملی نداری !!!
    شماها با جون و دل اول میاین جلو ، بعد که همه چی خراب شد سه سوت می فروشین ” ایران کیلو چنده؟!”

    من اصلا قبول ندارم >:P

  2. سلام …دوبازی زیبای آرجنتین توقع دوستداران فوتبال را بالا برده بود …هر چند بازی با هلند چنگی به دل نزد ولی م یگذاریم به حساب حسابگرانه فکر کردن مربیان ووومنتظر مکزیک هستیم …لینک شما هم با افتخار افزوده شد ….

  3. سلام …لینک شما به آرجنتی نی ها افزوده شد …در ضمن به روزم …

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.