به علی کریمی رأی دهید

بخش رسمی جام جهانی ۲۰۰۶ سایت Yahoo! در بین گروههای مقدماتی جام‌جهانی اقدام به برگزاری رأی‌گیری اینترنتی برای انتخاب بهترین گلزن هر گروه نموده است. در گروه D که تیم ملی کشور ما حضور دارد، دو تن از بازیکنان مطرح کشور ما بعنوان گزینه‌هایی که بازدیدکنندگان می‌توانند به آنها رأی دهند، هستند: وحید هاشمیان و علی کریمی. تا این لحظه که من در رأی‌گیری شرکت کرده، علی کریمی با ۲۳۲۱۶ رأی از مجموع ۲۹۷۹۴ رأی و با اکتساب ۷۰% کل آرا در مقام اول قرار گرفته است. وحید هاشمیان هم با ۲۲۳۲ رأی در مقام چهارم قرار دارد.
معمولاً ما ایرانی‌ها در شرکت کردن در رأی‌گیری‌های اینترنتی ید طولانی‌ای داریم و همیشه در اینگونه موارد شاخ دشمنان را شکسته‌ایم! گرچه الآن هم علی کریمی مقام اول را دارد، اما ۲۳۰۰۰ رأی شایسته ما ایرانی‌ها نمی‌تواند باشد! پس شما هم دست بکار شوید و با شرکت در این رأی‌گیری، در سربلندی تیم ملّی فوتبال ایران (حداقل در مجامع اینترنتی هم که شده) سهیم شوید.
برای شرکت در رأی گیری بایستی اینجا بروید. در ستون سمت راست صفحه، زیر عنوان Poll، روی نام Ali Karimi (IRN) کلیک کنید و در انتها کلید Vote را فشار دهید تا رأی شما ثبت گردد و نتایج آرا تا آن لحظه به شما نشان داده شود.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

یک دیدگاه برای “به علی کریمی رأی دهید”

  1. بابا آخرش که چی؟
    فوقش هم تو رای گیری اول بشه
    وقتی که رای گیری از یک جامعه ی آماری درست نباشه چی کار می شه باهاش کرد فقط دلمان را خوش کنیم که ما بهش رای دادیم و اول شدیم

    عوضش بهتره کارهای دیگری بکنیم تا برویم و وقت خودمان را برای این رای گیری های اینترنتی که برای صاحبان سایت تنها جنبه ی کسب درآمد را دارد تلف کنیم
    شما میدانید با همین تبلیغتان باعث شدید چند تا تعداد مشاهده شدن آن صفحه و (تبلیغاتش) بیشتر بشه و پولش تو جیب کی بره ؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.