قرعه کشی گرین کارت آمریکا

امسال هم سایت وزارت امور خارجه آمریکا اقدام به برگزاری قرعه کشی گرین کارت نموده است. متقاضیان از سراسر جهان میتوانند از طریق اینترنت از ۵ اکتبر تا ۴ دسامبر (یعنی چیزی حدود ۸ روز دیگر) در این قرعه کشی شرکت کنند.
البته کاملاً توجه داشته باشید که شرکت کردن در این قرعه کشی کاملاً بصورت رایگان انجام میشود و باید مراقب باشید که گرفتار سایتهایی که از این موضوع سوء استفاده میکنند نشوید. برای ثبت نام در این قرعه کشی به آدرس http://www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید.
امسال نیز، نظیر سالهای گذشته ،ثبت نام برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت مجانی است، و سومین سالی است که درخواست ها فقط از طریق اینترنت پذیرفته میشود، اما نظیر سالهای گذشته، برندگان قرعه کشی از طریق نامه با خبر خواهند شد.
اولین شرط لازم برای ثبت نام و شرکت در قرعه کشی گرین کارت، داشتن دیپلم دبیرستان یا دوسال سابقه کار مفید در مشاغل مورد تائید وزارت کار آمریکاست.
توجه داشته باشید که اگر بنام یک متقاضی، دو تقاضا ویا بیشتر داده شود، نام او بکلی از فهرست حذف میشود.
تکمیل فرم درخواست کاری دشوار و یا تخصصی نیست و در مجموع شامل چهارده سوالی است که بیشتر درباره اوضاع و احوال شخصی، نظیر نام و نشانی و یا تاریخ و محل تولد است. عکس دیجیتال متقاضی نیز باید با فرم درخواست ثبت نام همراه باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html مراجعه نمائید.
مشخصات عکسها نیز در همین آدرس آمده است. اما برای اینکه مطمئن شوید که عکسهای شما مشکلی ندارند میتوانید در اینجا آنها را کنترل کنید.
اگر باز هم کمکی از دستم برآید، درخدمت خواهم بود.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۹ دیدگاه برای “قرعه کشی گرین کارت آمریکا”

 1. دوستای عزیز گلدکوئستی خودم
  وبلاگ «گلدکوئست در ایران» به روز شد
  با کلی مطالب جدید و مقالات جالب در باره گلدکوئست
  همچنین شما می توانید با مراجعه به وبلاگ «گلدکوئست در ایران» اولتیماتوم نتورکرها به سران سه قوه قضائیه و مجریه و مقننه را امضا کنید و به آن عمل نمائید تا شما هم در این حرکت متحد و همگانی سهیم باشید
  منتظر شما هستم
  http://www.goldquestiniran.blogfa.com

 2. سلام من وارد یک سیستم نت ورک شدم که به این شکل پورسانت میده به ازای هر یک نفر که وارد سیستم میشوند ۲۳۰ دلار کامیشن میده و به ازای هر یک به یک توازن در دو طرف ۵۰ دلار کامیشن میده و در اخر هر ماه به ازای خرید ماهیانه زیرو گروه ها ۵ درصد کامیشن میده. و محصول اون واسه مراقبت های پوستی استش. این شرکت در سال ۲۰۰۲ شروع به فروش محصولاتش از طریق نت ورک کرده که تازه در دبی شروع به کار کرده و فکر کنم به زودی وارد ایران بشه و بازار خوبی داشته باشه. واسه خودش نسبت به نت ورک های قبلی. میخوام نظر شما رو بدونم.koocheh_balaee2002@yahoo.com

 3. از اینکه دوباره به اینجا برگشته اید خوشحالم

  خیر مقدم

  دیگر کم کمک داشتم لینکتان را پاک میکردم از تو وبلاگم

  و راستی چرا لینک وبلاگ من تو وبلاگ شما نیست؟
  راستی راستی که به کندو حسودیم شد

  باید لینک من را بالای کندو بگذارید

  مگر نمی دانید که من با این دوست قدیمی ام کل کل دارم؟

 4. با سلام من میخوام در این قرعه کشی شرکت کنم ولی نمیدونم چطوری لطفا راهنمایی کنید

 5. با سلام
  امسال بر خلاف ساهای پیش پس از ثبت نام یک ener name , confirmatin داده شد لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارد برای من ارسال کنید.که چگونه متوانم از ان استفاده کنم.و چه زمان
  ممنون
  ارش اقائی

 6. سلام روز بخیر. ببخشید می خواستم بدونم برای ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت داشتن شماره پاسپورت یا گذرنامه الزلمی است؟
  با تشکر
  یوسفی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.