جنایاتی با شعار پاکی!

جرمی هست بنام «جنایت علیه بشریت». وقتی این اصطلاح را می‌شنویم، جنایاتی مثل شکنجه، بردگی، جنگ، کشتار و چیزهایی از این قبیل به ذهن‌مان خطور می‌کند. اما جنایات دیگری که بر علیه یک ملت روا می‌شود را چه کنیم؟!

وقتی عده‌ای بنام پاکی و بنام مستضعین و با شعار ساده‌زیستی، آرا را جلب می‌کنند و وقتی بر سر کار آمدند حق عمومی جامعه را به تاراج می‌برند، یا با سوءمدیریت باعث عقب‌گرد همه جانبه یک کشور در تمام سطوح می‌شوند، و با اینکه درآمدهای عمده کشور در دوره‌شان در بالاترین حد ممکن بود، شکاف طبقاتی را به حد اعلا می‌رسانند، آیا مرتکب جنایت علیه بشریت نشده‌اند؟!

آیا روا نیست که ایشان و حامیان‌شان در محضر مردم پاسخگو باشند بجای آن‌که آزادانه بگردند و باز هم با عوامفریبی قصد لاف زدن کنند؟!

3 دیدگاه در “جنایاتی با شعار پاکی!

  1. البته شکی در جنایت دوستان عزیز در زمان مدیریتشون نیست ولی وقتی بشریت ( ملت شریف ایران) فردی رو انتخاب می کنه تا علیه خودش دست به جنایت بزنه و البته مقابله ای هم با این جنایت نمی کنه و حاضر به پرداخت کوچکترین هزینه ای نیست، واقعا باید به چه کسی خرده گرفت؟
    نهاد مردمی جلوگیری از نادان محوری…

    1. در تاریخ سرزمین‌مان، از این فراز و فرودها زیاد داشتیم! بی‌تدبیری برخی شاهان و فرمانروایان گذشته. اما تلخ‌تر از همه آنست که مهر دموکراسی بر پیشانی چنین جنایتی خورده باشد

      البته بنده با اصطلاح جنایت موافق نیستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *