بابا لنگ دراز شویم!

حتماً یادتان هست که بابا لنگ دراز شخصیت خیری بود که با کمک‌های مالیش موجب شد تا دختر مستعدی بنام جودی ابوت راه پیشرفت و سعادت را در پیش گیرد. حالا تصور کنید که اگر ما هم می‌توانستیم کمک‌های انسان‌دوستانه‌ای را که هر از چندگاه و شاید بخاطر کم کردن عذاب وجدان، انجام می‌دهیم، هدفمند کنیم و به مستعدان نیازمند کمک کنیم، چقدر خوب می‌شد!

بنیاد کودک یک موسسه‌ی خیریه است که اعتقاد دارد ریشه‌کنی فقر در کشور با برقراری امکانات تحصیل و کسب دانش ممکن است. این بنیاد  دانش آموزان مستعد و خانواده‌های نیازمند آنان را در مقاطع مختلف تحصیلی، از ابتدایی تا دانشگاه، تحت پوشش کمک‌های مستمر خویش قرار داده و از شمار قابل توجهی از دانش آموزان نابینا، ناشنوا و بیماران سرطانی و کلیوی نیز با ارائه کمک‌های مختلف حمایت می‌کند.

در بنیاد کودک می‌توان با پرداخت ماهیانه ۳۰.۰۰۰ تومان کفالت یک کودک را برعهده گرفت و آینده‌ی تحصیلی و مسیرزندگیش را تغییر داد. در مدت کفالت، زندگی‌نامه‌ی کودک و گزارش تحصیلی وی در اختیار کفیل قرار داده می‌شود. همچنین در این مدت نامه‌های کودک نیز برای کفیل ارسال می‌گردد و امکان ملاقات آن‌ها با یکدیگر نیز میسر می‌باشد.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طرق مختلف، از جمله از طریق پرداخت آن‌لاین، کمک‌های مالی خویش را به دست بنیاد کودک برسانند.

حتی معرفی بنیاد کودک به دیگران هم نوعی کمک کردن است …

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “بابا لنگ دراز شویم!”

  1. سلام
    حیف که خیلی زود دوباره همه یادشون میره!
    بازم وظیفه ی ماست که هی یادآوری کنیم – رسانه ی ملی و… که جز گل و بلبل چیزی نشون نمیدن از مردم. کاشکی میشد اینجور سازمانها توی تلوزیون تبلیغ بشن، مگه چی میشه؟ همه مونمیدونیم که همه جای دنیای آدمایی هستن که محتاج کمکن…

    ممنونم از مطلب خوبتون :)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.