The Tourist

«توریست» با بازی آنجلینا جولی و جانی دپ به جز غافلگیری انتهای داستان، به نظرم چیزی برای گفتن نداشت! فکر می‌کنم مهمترین اشکالات فیلم، کارگردانی و فیلم‌نامه‌ی ضعیف آن بود. صحنه چینی و بازیگردانی فیلم نیز شدیداً مصنوعی و پراشکال به نظر می‌آمد.

چنان‌چه از طرفداران بازی جانی دپ هستید، بهتر است  این فیلم را جز کارنامه‌اش به حساب نیاورید، چرا که اصلاً فرصت عرض اندام کردن را پیدا نمی‌‌کند! اما اگر اهل مد هستید، شاید بد نباشد که «توریست» را ببینید! چرا که یکی از زیبارویان هالیوود، در آن به عنوان یک مدل لباس و آرایش به خوبی ایفای نقش کرده و خصوصاً زیبا گام برداشته است!

با همه‌ی این اوصاف، The Tourist، فیلمی آمریکایی با بازی آنجلینا جولی و جانی دپ است! و ساخته شده تا سرگرم‌تان کند. پس شاید اگر اهل سرگرمی و فیلم دیدن هستید، باید ببینیدش! اصلاً نقل یکی از دیالوگ‌های جالب فیلم شاید ترغیب‌تان کند که ببینیدش:

Elise: Invite me to dinner, Frank?
Frank Taylor: What?
Elise: [gives him a look]
Frank Taylor: Would you like to have dinner?
Elise: Women don’t like questions.
Frank Taylor: Join me for dinner.
Elise: Too demanding.
Frank Taylor: Join me for dinner?
Elise: Another question.
Frank Taylor: [thinks for a moment] I’m having dinner, if you’d care to join me.
Elise: [smiles at him]

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “The Tourist”

  1. ولی به نظر من فیلم جالبی بود. جانی دپ هم تو صحنه‌های هتل و صحنه‌ی فرارش روی سقف ساختمان‌ها عالی بازی کرد، منو یاد جک اسپارو انداخت، کلاً علت اینکه آدم حس می‌کنه جانی دپ مثل همیشه بازی نکرده اینه که تو این فیلم به نسبت خیلی جدی‌تر ظاهر شده.

    البته توانایی شنیداری من از زبان انگلیسی چنگی به دل نمی‌زنه اما حس می‌کنم تو دیالوگ یکی مونده به آخر تیلور باید گفته باشه: If you’d dare to join me…

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.