امکانات جدید بلاگ‌نوشت با قدرت xFruits

به کمک وب سرویس xFruits که در وبلاگ یک پزشک معرفی شده است، یک سری تغییراتی در فید و برخی از قسمت‌های وبلاگ اعمال کرده‌ام:

اضافه کردن خودمونی‌ها به فید اصلی بلاگ‌نوشت:

خودمونی‌های بلاگ‌نوشت شامل گاه‌نوشت‌های خودمونی‌تر من است که در اینجا منتشر می‌شوند. از آنجائی که دوست داشتم این مطالب هم دیده شوند، لذا فید خودمونی‌ها و فید بلاگ‌نوشت را با هم ادغام کردم و آن را در خروجی فید اصلی قرار داده‌ام. حالا با مشترک شدن در خوراک بلاگ‌نوشتلینک‌های خوشمزه، و خودمونی‌نوشت‌هایم را نیز دریافت خواهید کرد. علاوه بر مطالب اصلی وبلاگ،

چنان‌که دوست دارید فقط مطالب بلاگ‌نوشت را مشترک شوید، می‌توانید این فید را دنبال کنید. اگر هم دوست دارید فقط خودمونی‌های بلاگ‌نوشت را دنبال کنید از این فید استفاده کنید.

بعدنوشت: از آنجائی که سرویس ادغام‌گر فیدهای xFruits مشکلاتی را برای خوراک بلاگ‌نوشت بوجود آورده بود و بصورت مداوم مطالب قبلی را بازنشر می‌کرد، مجبور شدم تا خوراک بلاگ‌نوشت را به حالت اولیه برگردانم! از همه دوستان بخاطر مشکلات این چند روزه فید عذر می‌خواهم.

نسخه‌های بدون فیلتر بلاگ‌نوشت:

همان‌گونه که قبلاً هم گفته بودم برای خواندن مطالب بلاگ‌نوشت بدون مشکل فیلترینگ، می‌توانید از خبرمایه یا فید آن استفاده کنید یا اینکه به  آدرس filpar.blognevesht.com‌ مراجعه نمائید. حالا فیل‌پر بلاگ‌نوشت را به کمک وب سرویس xFruits راه انداخته‌ام.

برخی از دوستان هم پیشنهاد داده بودند که از زیردامنه‌های رایجی چون http://1.blognevesht.com برای رهایی از دام فیلترینگ کمک بگیرم. که حالا این زیردامنه نیز فعال شده است و مطالب بلاگ‌نوشت از این طریق نیز در دسترس هستند.

این لینک مستقیم تولید شده توسط xFruits هم شاید به کار بیاید.

نسخه‌ی موبایلی بلاگ‌نوشت:

البته با کمک افزونه WordPress Mobile Pack که بر روی بلاگ‌نوشت نصب کرده‌ام، مرورگرهای تلفن همراه بصورت خودکار تشخیص داده می‌شوند و نسخه‌ی موبایلی تولید شده توسط این افزونه لود می‌گردد. همچنین با کلیک بر روی گزینه‌ی “Switch to our mobile site” که در انتهای سمت راست صفحه قرار دارد، می‌توانید به صورت دستی به نسخه‌ی موبایلی بلاگ‌نوشت سوئیچ کنید.

اما علاوه بر آن زیر دامنه‌ی m.blognevesht.com را به نسخه‌ی موبایلی تولیدشده توسط xFruits ریدایرکت کرده‌ام، تا مراجعه‌کنندگانی که از این زیردامنه‌ی رایج هم استفاده می‌کنند، مستقیماً به نسخه‌ی سبک بلاگ‌نوشت دسترسی داشته باشند.

و همه‌ی این‌ها را تقدیم می‌کنم به دوستانی که هر از گاهی از اینجا می‌گذرند و مرا از نظرات‌شان بهره‌مند می‌سازند… باشد که به کارتان آید…

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

یک دیدگاه برای “امکانات جدید بلاگ‌نوشت با قدرت xFruits”

  1. اتفاقا امروز مطالب نسبتا قدیمی رو دیدم و یاد قدیما افتادم :)
    خوب شد درستش کردی :)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.