Zajet، شبکه اجتماعی Sharing

زجت(Zajet)، مکانی است برای به اشتراک گذاری همه چیز بدون محدودیت! از یک جمله کوتاه(Twitter) تا یک مقاله طولانی(Blog) و یا تصاویر(Flickr)، کتابها(Scribd)، احساسات، اسناد و فایل های ورد(Scribd)، انیمیشنها و … در یک صفحه ساده!

زجت روش و محیطی جدید برای اشتراک گذاری ایجاد کرده است. محیطی جدید برای اشتراک گذاری همه چیز در یک فرم قابل قبول و مناسب. در واقع زجت را می توان ترکیبی از تمامی وبسایتهایی که در زمینه به اشتراک گذاری اطلاعات و فایلها و تصاویر فعالیت می کنند دانست.

تمامی کاربران در زجت دارای یک صفحه با آدرس اختصاصی (YOU.zajet.com) هستند و می توانید محتویات آن را به راحتی تغییر دهند.

ویژگی دیگر زجت، روش جدید ارتباط با دیگران می باشد. به طوری که تمامی اعضا می توانند به راحتی برای سایر افراد از جمله دوست و یا غیر دوست پیام خصوصی (متن، عکس و هر فایل دیگر) ارسال کنند که این موضوع باعث می شود افراد در زجت بتوانند دوستان جدید پیدا کنند. همچنین ویژگی دیگر زجت محیط مناسب برای دنبال کردن اعمال دوستان می باشد. به طوری که آپدیتاهای افراد به راحتی به تمامی دوستان نمایش داده خواهد شد.

همچنین تمامی افراد از جمله عضو و غیر عضو می توانند برای ارسال های هر شخص پاسخ و یا نظر همراه با فایل از جمله تصویر و … ارسال کنند که این موضوع نیز باعث می شود زجت را بتوان نوعی سرویس وبلاگ دانست.

در کل زجت را می توان ترکیبی از وبلاگ – مینی بلاگ + وبسایتهای اشتراک گذاری عکس + دوستیابی + شبکه اجتماعی + اشتراک گذاری فایل ها و اسناد دانست.

بعضی از ویژگی های زجت:

 • اشتراک گذاری همه چیز، از جمله تصاویر، فعالیت های روزانه، اخبار، اسلایدها، مقالات، انیمیشن، فلش، فایل های فشرده، فایل های ورد و پاور پوینت، کتابهای الکترونیکی و …
 • محیطی ساده و بدون محدودیت در اعمال، که شخص می تواند استفاده خاصی از زجت داشته باشد.
 • ارتباطات ساده و دو طرفه با دوستان، امکان دنبال کردن دوستان
 • سبک، ساده و سریع
 • امکان گذاشتن Widget در پروفایل (می تونید Widget رو از اینجا یا اینجا پیدا کنید و کد اونها رو تو پروفایل زجتتون بزارید)

منبع: BuzzFeed

مترجم: سعید عزیزی

اکانت شخصی من در زجت

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۱۰ دیدگاه برای “Zajet، شبکه اجتماعی Sharing”

 1. با سلام

  لطفا در نظر سنجی انجام گرفته که نتیجه آن در یکی از خبرگزاری ها منتشر خواهد شد شرکت کنید و به دوستان نیز توصیه کنید شرکت کنند. قطعا این شرکت در انسجام شبکه هواداران موثر خواهد بود. متشکرم

 2. سلام
  لطف کنید letter-spacing رو ۰ کنید تا برای ما اپرایی(opera)ها هم عنوان مطالب رو درست ببینیم!
  منظورم در post. بود.
  مرسی، موفق باشین

 3. دوست گرامی با سلام و احترام ما در ستادی در تهران به دنبال فعال کردن تشکل های مدنی و جمع آوری مطالبات آنان هستیم که به طور خاص در این زمان اطلاعات مربوط به استان گیلان را جمع آوری میکنیم و نیاز به همکاری شما دوست عزیز برای پیدا کردن نهادهای مدنی و تشکلهای غیر دولتی استان گیلان داریم لطفا در صورت امکان به این آدرس مراجعه فرمایید و من رااز اطلاعات خود بهره مند نمایید.حتی اگر آدرس و تلفن تنها یک تشکل غیر دولتی یا ngo را دارید . سپاسگزاریم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.