در غزه آدم می کشند…

در غزه، دسته دسته آدم می کشند.

نیاز به تفسیر هست آیا؟!

لعنت بر صهونیست و حامیان پنهان و آشکارش…

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۱۳ دیدگاه برای “در غزه آدم می کشند…”

 1. مرگ بر اسرائیل جنایتکار و همدستان و همپیمانانش . در غزه خون به پا شده و این خون گریبان این جنایتکاران را خواهد گرفت. این صحنه ها دل هر انسانی را به درد می‌اورد چه مسلمان و چه غیر مسلمان .

 2. ببخشیدها! چرا هیچ کس برای اون ۱۶ سرباز ایرانی که در سراوان ایران به گروگان گرفته شدند و سربریده شدند ، عزاداری و فحاشی و تظاهرات نکرد و فرمی رو امضا نکرد؟ آیا سربازان ایرانی خودمون رو فراموش کردید و چسبیدید به غزه! آدم از این حرص اش می گیره
  :-(

 3. آری لعنت ولی لعنت بر فلسطینیانی که در جنگ هشت ساله ایران با عراق دسته دسته در جبهه مخالف ایران خون صدا هموطن من را گرفته اند. لعت بر اسماعیل هنیه ای که همین چند ماه پیش با یک کیف میلیون دلاری ایران را ترک گفت و حالا سخن از حقانیت امارات در جزائر سه گانه می دهد لعنت بر حماسی که با اعلام پایان صلح چندین خمپاره در اسرائل انداخت و این جنگ را آغاز کرد
  درود بر ما ایرانیان که هیچگاه حافظه تاریخی نداشتیم و نداریم و همواره تحت تاثیر رسانه های خائن قرار می گیریم
  راستی نگفتید که اسرائیل تا بحال با ما چه کرده است که او را شایسته توهین می دانیم؟

 4. از نظر بنده تمام ظلمها و کشتنها محکومند.
  فکر نمی کنم منطقی باشد بگوئیم که چون درباره فلان ظلم اعتراضی نشده پس نباید درباره هیچ ظلم دیگری اعتراض شود!
  از سوی دیگر کشتن روزانه ۲۰۰ نفر غیر نظامی چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. بدون شک این واقعه یک جنایت مسلم جنگی است.

 5. به نظر من پاسخ بدی را با بدی نباید داد.
  شاید آنچه که شما می گوئید واقعیت داشته باشد، اما از نظر من این دلیلی نمی شود که من به قتل عام روزانه ۲۰۰ غیرنظامی اعتراض نکنم.
  هر کس مسئول رفتار خودش است.

 6. وزیر خارجه اسرائیل پنجشنبه شب گفت که اسرائیل جهان آزاد را در منطقه نمایندگی می‌کند وبه این افتخار می‌کند. اگر او یک حرف راست زده باشد همین است. اسرائیل نماینده جهان آزاد از دین و انسانیت و حقوق بشر است. جهانی که به قول فوکویاما از “دموکراسی” به عنوان کدرمزی برای مداخله نظامی و تغییر حکومت‌ها استفاده می‌کند. .وی همچنین از جهان آزاد خواسته کمی دندان سر جگر بگذارد تا اسرائیل کارش را بکند.

 7. این اسرائیلی که من می‏شناسم، فردا ادعای‏ شیراز را هم می‏کند، می‏گوید شاعرهای خود شما همیشه در اشعارشان اسم شیراز را گذاشته‏اند، ملک سلیمان! هر چه بگویی آقا! آن تشبیه است، می‏گوید سند از این بهتر هم می‏خواهید؟ مگر ادعای خیبر را که نزدیک مدینه است، ندارند؟ مگر “روزولت” به پادشاه وقت عربستان سعودی پیشنهاد نداد که شما بیایید این شهر را به اینها بفروشید؟ مگر اینها ادعای عراق‏ و سرزمین های مقدس آنجا را ندارند؟آقا ساسان مردم مظلوم غزه دارند به خاطر من وتو کشته می شوند.این سگ هار (اسرائیل) اگر رها شود آنوقت می داند با امثال توی روشنفکر ایرونی کورش پرست چکار کند.

 8. برعلیه همه ستمگرانی چون اسراییل وشیطانپرستان تبلیغ نمایید.

 9. علیه شیطانپرستی نیز تبلیغ نمایید .حسین سوری-مشهد مقدس- دی۸۷

 10. خدایا برمردم غزه رحم کن چون شیطانپرستان اسرائل همراه شان جنگ میکند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.