انتخاب وبلاگهای برتر و اینبار بلاگفا

پس از همایش های پرشین وبلاگ برای انتخاب برترین وبلاگها و تجلیل از بانوان وبلاگ نویس، حالا بلاگفا هم دست به کار شده و نظرسنجی انتخاب وبلاگهای برتر راه انداخته است.

بلاگفا بعد از کسب تجربه از اتفاقاتی که پیرامون نظرسنجی های پرشین وبلاگ افتاد، دست به کار جالبی زده است. جامعه آماری شرکت کنندگان در نظرسنجی محدود به وبلاگ نویسان بلاگفایی است. که البته جامعه آماری کوچکی هم نیست!  روش کار بدین صورت است که بلاگفانویسان، از طریق منوی مدیریت وبلاگ خود می توانند به معرفی وبلاگهای مورد علاقه خود بپردازند. البته آنها آزاد هستند که به هر وبلاگی در هر سرویس دهنده ای رای دهند.

از کارهای جالب دیگر بلاگفا، موضوع بندی کردن وبلاگهاست. بدین ترتیب پس از اتمام مهلت نظرسنجیها می توان برترین های هر موضوع را نیز شناسایی و معرفی نمود.

اخبار فرفری حاکی از آن است که تاکنون حدود ده هزار نفر در نظرسنجی بلاگفا شرکت کرده اند. که نام برخی از صدرنشینان نیز مشخص شده است!

به نظر من، بلاگفا این بار هم بهتر از سرویس دهنده های دیگر ظاهر شده است، و نظرسنجی آن معتبرتر از سایر نظرسنجی ها می تواند باشد. البته به شرط آنکه وضع بر همین منوال پیش رود و مسئله خاصی پیش نیاید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۶ دیدگاه برای “انتخاب وبلاگهای برتر و اینبار بلاگفا”

  1. شاید بین کاربران بلاگفا یه شوری ایجاد کنه ، اما نظر من اینه که باعث میشه اون حسی که الان وجود داره بدتر بشه یعنی بیشتر بین کاربران بلاگفایی و سایر سرویس ها فاصله ایجاد کنه ، البته این یه نظره شایدم جواب عکس بده

  2. با سلام چنانچه مایل به تبادل لینک هستید لینک ما را با عنوان طراحی وب سایت
    و آدرس http://www.takdesign.biz در سایتتان قرار دهید و به ما اطلاع دهید
    تا لینک شما را قرار دهیم.
    خوشحال میشیم وب لاگ شما را به بازدیدکنندگان وب سایتمون معرفی کنیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.