انتخاب محبوب ترین وبلاگهای فارسی

از نظرسنجیهایی که در زمینه انتخاب بهترین وبلاگها صورت می گیرد، خوشم نمیاد. نه به این خاطر که وبلاگ من جز بهترینها نیست، بیشتر از آن جهت که وبلاگ برای من مفهومی است شخصی که دوست دارم در آن راحت باشم. درست مثل خانه! هر کس، جدا از آنکه کاخ دارد یا کوخ، در خانه اش از همه جای دیگر احساس راحت تری دارد. حالا تصوّر کنید اگر بیائیم و مسابقه محبوب ترین خانه دنیا را برگزار کنیم چقدر مسخره می شود!

مقدمه خوبی برای خبری که میخواهم بدهم نبود! چون تناقض کامل دارد!

امسال هم پرشین وبلاگ اقدام به برگزاری نظرسنجی برای انتخاب وبلاگهای محبوب فارسی نموده است. با اینکه احساس خوبی از این رفیق بازی ها ندارم، اما یکبار رای دادم. بد نیست شما هم پنج وبلاگ محبوبتان را در این نظرسنجی معرفی کنید.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۸ دیدگاه برای “انتخاب محبوب ترین وبلاگهای فارسی”

 1. سلام آقا صادق نازنین .

  من هم امسال برای دومین بار هستش که شرکت می کنم .

  اما برام عجیب بود که بعضی دوستان ،‌حالا چه به شوخی و چه به جد ، نام گوگل یا میهن بلاگ رو به عنوان بهترین وبلاگ نوشته اند !!!

  مرسی بابت اطلاع رسانی .

  و چه جالب که باز هم وبلاگ های خوبی مثل یک پزشک و دکتر مزیدی که سال گذشته هم جزو بهترینها بودند ، بین طرفداران جایگاه خودشون رو حفظ کرده اند …

  شاد باشید .

 2. ما که در هیچ مسابقه‌ای است سال‌ها شرکت نمی‌کنیم و خیلی خوشحالم که کسی وبلاگ من را کاندید نکرده. دست تمامی خوانندگان وبلاگ من درد نکند که ما را از این جنگولک‌بازی‌های معاف کرده‌اند.

 3. راست می گویی صادق جان. حس مقایسه پیدا می کند. مثلا چون بازدیدکنندگان وبلاگ من زیاد است دلیل نمیشه که من وبلاگم از وبلاگ فلانی بهتر باشد. همانطوری که من وبلاگهایی هستند که واقعا خیلی قبولشون دارم اما اونا مثلا ۳ ستاره هستند و وبلاگ من ۵ ستاره. شاید فقط بشود بهش گفت محبوبترین و نه بهترین.

 4. در این که این نظرسنجی ۲ زار نمی ارزد کسی شک ندارد جز یک نفر که به نظر میاد با این کامنتش اینجا نشان داده که حسابی هم قبول داره این نظرسنجی رو و طبق معمول افه خودش را آمده و رفته

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.