Blogger، برترین ابزار وبلاگی ۲۰۰۶

وقتی خبر برگزیده شدن Blogger بعنوان برترین ابزار وبلاگی سال ۲۰۰۶ را در “کوچه” خواندم، خیلی خوشحال شدم. واقعاً حقش بود که چنین جایگاهی پیدا کند. من معمولاً به تمام ابزارهای وبلاگی سر می زنم و در آنها حساب باز می کنم تا ببینم روش کار با آنها چطور است. با اینکه Blogger شاید از یک نظر از همه آنها امکانات کمتری برای مدیریت وبلاگ در اختیار کاربرانش قرار می دهد، اما من آنرا به سایر ابزارها و سرویس دهندگان وبلاگی ترجیح میدهم. شاید به این دلیل باشد که من به تعریف اولیه وبلاگ پایبندم؛ به نظر من وبلاگ تنها یک دفترچه یادداشت الکترونیکی شخصی است. شما نمی توانید از دفترچه شخصی تان بعنوان یک دفترکل استفاده کنید! به عقیده من وبلاگ باید ساده باشد، نه پر از زرق و برقهای آنچنانی که بعضی ها به آن می افزایند. شاید به خاطر همین سادگی باشد که از Blogger خوشم می آید.
به هر حال بر خود واجب می دانم که از Blogger برای امکاناتی که در اختیارم قرار داد تشکّر کنم و نائل شدن به این جایگاه را نیز تبریک بگویم.

نویسنده: صادق جم

یکی مثل همه!

۲ دیدگاه برای “Blogger، برترین ابزار وبلاگی ۲۰۰۶”

  1. دوست عزیز من نمیدانم که چرا بلاگر اول شده است در حالیکه معایب و نقص و ضعفهای فراوانی دارد خصوصا برای استفاده به زبانهای کردی و فارسی!!! این نشانه ضعف کار و روش خود تصمیم گیرندگان آن مسابقه یا گزینش است که از همه چیز اطلاع ندارند. دید و بررسیشان محدود بوده و ناقص!

    کاک هیوا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.